Kahve Falında Tabut Görmek

Falda tabut görmek, para kaybı olarak yorumlanır. Falına bakılan kişi maddi yönden büyük bir kayıp yaşayabilir. Bazı kötü alışkanlıkları yüzünden parası gidebilir. Ya da verilen borç veya kefil işleri sebebi ile de mağdur edilebilirsiniz. Para yönetiminiz aksamaya uğrayacak ve para sıkıntısı yüzünden özel hayatınız da olumsuz etkilenecek. Geçim sıkıntısı sebebi ile özel hayatınızda bazı problemler ve anlaşmazlıklar ortaya çıkmaya başlayacak ve para sorunu sebebi ile ilişkilerde büyük sorunlar olacak. Maddi zorlukların baş göstermesi ile birlikte yakın çevrenizden kimlerin gerçekten dostunuz ya da düşmanınız olduğunu göreceksiniz. Bu halinize sevinen insanların olduğu gibi tam tersi hemen yardımınıza koşan insanlar da olacak. Kötü gün dostlarınızı tanıyacaksınız. Ancak para sıkıntınızdan hemen kurtulmanız mümkün olmayabilir. Bunun için bir süre kurtuluş yolu arayabilirsiniz.

Kahve falında tabut görmek, sabrınızı zorlayan olaylar karşısında bir şekilde sakin kalmanızın sizin için hayırlı olacağına yorumlanır. Yoksa büyük kavgalar ve tartışmalar olabilir. Ardından yaptığınız şeyler yüzünden çok pişman olabilirsiniz. Başınıza gelen kötü şeylere isyan etmek yerine çözüm arayışında olmanız durumunda, çevreniz bu tutumunuzdan ve çabanızdan ötürü size yardım edecekler. İnsanlar ile ilişkilerinizde daha sakin olmalı, duyduğunuz şeyler karşısında bir anda parlamamalısınız. Öfkenizi kontrol ettiğiniz takdirde, daha hayırlı sonuçlar olacak. Özellikle başınıza gelen şeyler için başkalarını kesinlikle suçlamayın. Bir şeyleri neden oldu diye sorgulamak yerine halinize şükretmelisiniz. Sevdiklerinizin hayır duaları sizler ile olacak. Falda tabut çıkması, ayrık ve boşanma gibi anlamlara da gelir.

Kahve tabağında tabutun anlamı, özel hayatınızda çok büyük sıkıntılar atlatacağınıza ve bir türlü her şeyi yoluna koyamayacağınıza yorumlanır. Nerede yanlış yaptığınızı merak ediyor olabilirsiniz. Ancak ikili ilişkilerinizde hep kendinizi haklı görmek yerine karşı tarafın da sözlerini dikkate almalısınız. Maddi sıkıntılarınızı ev yaşantınıza fazla yansıtmamak sizin için çok daha hayırlı olacak. Yoksa ev içi huzur kaçacak ve beraberinde sorunlarınız artacak.

Kahve falında tabut ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status