Kahve Falında Sütyen Görmek

Falda sütyen görmek, bazı sorunlarınızın yaşantınızı kötü yönde etkilediğine ve bu yüzden hayatınızı hayal ettiğiniz gibi yaşayamadığınıza yorumlanır. Hayattan beklentileriniz çok farklı iken, bulunduğunuz koşulların da bir hayli farklı olması canınızı sıkıyor olabilir. Bu nedenle yeni planlar yaparken ya da kararlar alırken bazı engellerin olması sebebiyle canınız sıkılıyor. Özellikle maddi yönden yetersizlik bazı konularda elinizi kolunuzu bağlıyor olabilir. Aşamadığınız sorunlar yüzünden mutsuz olabilir ve bir süre daha içinde bulunduğunuz koşullardan kaçmak isteyebilirsiniz. Özellikle ilişkinizdeki problemler canınızı sıkabilir ve karşı tarafın baskıcı biri olması sebebiyle kendinizi adeta kapana sıkışmış hissedebilirsiniz.

Kahve falında sütyen görmek, bazı yorumcular tarafından kötü alışkanlıklardan kurtulmak için doğru zaman olduğu yönünde yorumlanır. Yoksa ilerleyen günlerde bir takım sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Özellikle alkol sigara gibi kötü alışkanlıkları bir an önce hayatınızdan çıkarmakta fayda var. Eğer fincanın ortasında sütyen sembolü çıkarsa, bu sefer de falına bakılan kişinin heyecanlanacağı bir olay yaşaması demektir. Ancak bu heyecan tedirginlik yönünde olacak. Bir anda büyük panik yapacağınız bir olay ile karşılaşabilirsiniz. Ya da bazı yalanlarınızın çıkacak olması sizi fazlası ile tedirgin edebilir.

Kahve fincanında sütyen sembolünün çıkması, pek de olumlu yorumlanmaz. Ancak yanında yer alan diğer semboller ile birlikte yorumlarsanız farklı anlamlara gelebilir. Bu sembol hayal kırıklıkları ve bıkkınlıkları simgeler.

Kahve tabağında sütyenin anlamı, hane içerisinde bazı insanların sizi zor durumda bırakması ve başkalarına karşı mahcup düşürmesi demektir. Başka insanlara boyun eğmek zorunda kalabilirsiniz. Ya da hak etmediğiniz halde çok büyük laflar işitebilir, bazı insanlar ile aranıza mesafe koymak zorunda kalabilirsiniz.

Kahve falında sütyen ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status