Kahve Falında Sürahi Görmek

Falda sürahi görmek, maddi imkanların artacağına ve borçlarınız varsa her birini kapatacak paranın elinize geçeceğine yorumlanır. Eğer uzun zamandır beklenen para varsa yakında elinize geçer ve bekleyen ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Eviniz için harcama yapabilir, eşya yenileyebilir ya da eşya satın alabilirsiniz. Ev içi masraflarınız sizi zorlama. Evinizde çalışmayan biri varsa iş bulur. Evli olanlar için eşinin gelirinde artış olması anlamına gelir. Eşinizin evinize getirdiği paranın miktarı artabilir. Çalışmıyorsanız siz de çalışmaya başlayarak eşinize katkıda bulunabilirsiniz.

Kahve falında sürahi görmek, yuvanızda rızkın bereketin artmasına ve ailenizden iyilik görmeye yorumlanır. Evinizde davet verebilir, eş dost ağırlayabilirsiniz. Hayırlı bir olay için de evinize çok yakınlarınız gelebilir, onları en iyi şekilde ağırlayabilirsiniz. Bir süredir borcunuz olduğu için mahcup olduğunuz kimseler varsa bu kişilere borcunuzu ödeyebilirsiniz. Aranızda parasal sebepler yüzünden kırgınlıklar olan kimseler ile her şey tatlıya bağlanır.

Kahve Falında İçi Boş Sürahi Görmek

Yeni bir gelir kapısı aralamaya yorumlanır. Eğer ailenizden uzakta çalışıyorsanız ailenizin yakınında iş bulabilirsiniz. Atama bekleyen kimselere müjdeli haberler gelir. Yaşamak istediğiniz yere taşınabilir ve işinizi de buraya taşıyabilirsiniz. Yurt dışında çalışmak isteyenlerin başvuruları kabul olabilir.

Kahve Falında İçi Dolu Sürahi Görmek

Mal mülk edinip geleceğe yatırım yapmak ve kazancın her kuruşunun hayrını görmeye yorumlanır. Eğer eğitim hayatınız devam ediyorsa ileride size çok kazandıracak bir mesleğe yönelebilirsiniz. Size bu konuda tavsiyeler verip doğru yönlendiren kimseler olabilir. Burs almaya çalışan biri için istedikleri bursu kazanmalarına yorumlanır.

Kahve tabağında sürahinin anlamı, çalışma hayatında yaşanan her türlü aksiliklerin biteceğine ve yolunuzun açılacağına yorumlanır. Önünüzdeki engeller teker teker aşılır ve beraberinde her şey gönlünüze göre olur. Terfi bekleyen biri terfisini alır, zam bekleyenlerin maaşlarına zam olur. Eğer yeni bir yatırım yapıldıysa bu yatırım sonrasında pişman olunmaz ve ileride sizi mutlu edecek bir yatırım olabilir.

Kahve falında sürahi ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status