Kahve Falında Süpürge Görmek

Falda süpürge görmek, sevdikleriniz ile yaşadığınız tüm kırgınlıkları geride bırakmaya ve yeni bir sayfa açmaya yorumlanır Yaşanan tartışmalar ve küslükler son bulur. Herkesle iyi geçinmeye karar verebilir, dostlarınız ile mutlu mesut geçinebilirsiniz. yalnız olan kişilerin dostları artar, yeni arkadaşlıklar kurulur. Eski arkadaşlıkların da kıymeti bilinir. Uzun zamandır görüşmediğiniz dostlarınız ile kaldığınız yerden dostluklarınız devam edebilir. Bir süredir kalbi boş olan biri eski sevgilisinden haber alabilir. Eski sevgiliniz ile yeniden bir aş başlayabilir ve sürpriz gelişmeler yaşanabilir.

Kahve falında süpürge görmek, aynı zamanda kötü alışkanlıklardan arınmaya ve sağlığa önem vermeye yorumlanır. Sağlığınızın değerini anlayarak size zarar veren ne varsa hayatınızdan çıkarmaya karar verebilirsiniz. Eğer sürekli sizi üzen ve strese sokan insanlar varsa bu insanlar hayatınızdan çıkabilirler.

Kahve Falında Uçan Süpürge Görmek

Kurulan hayallerin gerçek olmasına ve çok mutlu olmaya yorumlanır. Örneğin yurt dışına çıkmak ve yaşamak isteyen biri yakında önemli bir fırsat yakalayarak bu hayalini gerçekleştirebilir. Başvurularınız varsa beklenenden kısa sürede cevap gelir. Kahve falında uçan süpürgeli cadı görmek, uzaktan gelen birinin huzurunuzu kaçırmasına yorumlanır. Evinize pek anlaşamadığınız, huzur bozan biri gelebilir. Kahve falında süpürge üstünde cadı görmek, aynız amanda kıskanç birine yorumlanır. Sizi kıskanıp başkalarına kötü şekilde anlatabilir.

Kahve Falında Cadı Süpürgesi Görmek

Biriyle aranızda büyük bir kavga çıkmasına yorumlanır. Bir türlü paylaşamadığınız bir şey olabilir ve onun için mücadele dip geri alabilirsiniz. Hiç kimsede hakkınız kalmaz ve hakkınız neyse sizin olur. Mahkemesi olan kimseler haklı çıkarlar ve tazminat bekliyorsanız istenilen tazminatı alabilirsiniz.

Kahve Falında Çalı Süpürgesi Görmek

Size ve ailenize zararı dokunduğunu düşündüğünüz kimselerden uzaklaşmaya yorumlanır. Bazı insanlar ile ilişkilerinizi sonlandırmak zorunda kalabilirsiniz. Sizinle uğraşan veya dolduruşa getirmeye çalışan kimselerin gerçek niyetleri erken fark edilir.

Kahve Falında El Süpürgesi Görmek

Borçlarınız varsa hepsinin bitmesine ve borçsuz olmaya yorumlanır. Verilen sözler de tutulur ve hiç kimse ile kırgın kalınmaz. Maddi imkanlar artabilir, mal mülk almak isteyen kişiler yakında istedikleri alımı yapabilirler.

Kahve tabağında süpürgenin anlamı, tüm sıkıntıları geride bırakarak geleceğe umutla bakmak ve sıkıntıları atlatmaya yorumlanır. Zamana bıraktığınız her şey gönlünüze göre olur ve herkesin gerçek yüzü ortaya çıkar.

Kahve falında süpürge ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status