Kahve Falında Su Samuru Görmek

Falda su samuru görmek, hayat dolu bir insan olsanız da sizin bencil ya da tembel olduğunuzu düşünen insanlar olabilir. Sürekli pozitif olmaya gayret edin ve başkalarının sözlerine aldırış etmeyin. Yoksa size negatif enerji verebilirler ve sözleriyle sizin enerjinizi sömürebilirler. Sizin hayat dolu, neşeli ve hayattan keyif alan biri olmanızı kıskana kişilerin hakkınızda söylediklerine aldırış etmemenizde fayda var. Çünkü elinizden geleni yaptığınızı bildiğiniz sürece yüzünüz gülmeye devam edecek. Sizin hayatınıza girecek olan insanlar da neşenizi artırabilirler. Yeni tanışacağınız biri sayesinde enerjiniz yükselecek ve onunla geçirdiğiniz her zaman size mutluluk verebilir. Bu bir dostluğun başlangıcı ya da bir aşkın da başlangıcı olabilir. Eğer bekarsanız, hayatınıza girecek insan sayesinde yüzünüz gülecek.

Kahve falında su samuru görmek, geçmişte yaşana sıkıntılara takıntılı kalmamanızın daha hayırlı olacağına yorumlanır. Yoksa şu an yanınızdaki insanlara da haksızlık yapabilirsiniz. Geçmişi geride bırakarak şu an yanınızda olan insanların değerini bilmeli ve onların size verdiği değeri görmezden gelmemelisiniz.

Fincanın ortasında bu sembol çıkarsa, yakında bir seyahate çıkacağınıza ve bu seyahat ile birlikte tüm kederi de geride bırakacağınıza yorumlanır. Bir süredir ihtiyacınız olan bir tatil vesilesi ile de enerjinizi toplayabilir, motive olabilirsiniz.

Ruya tabir

Kahve tabağında su samurunun anlamı, aile içi samimiyet ve muhabbetin artmasına, birlikte zaman geçirmekten keyif almaya yorumlanır. Akraba ve eş dost ziyaretleri de olabilir. İlişkisi olanlar ise yakında sevdikleri kişiyi aileleri ile tanıştırmaya karar verebilirler. Ailenizin de onayını aldıktan hemen sonra sevdiğiniz insanla evlilik hazırlıkları yapabilirsiniz.

Kahve falında su samuru ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status