Kahve Falında Sopa Görmek

Falda sopa görmek, kendi başarınızı başkalarına ispat etmek ve insanların gözünde değerinizin artmasına yorumlanır. Sizi küçümseyen veya inanmayan kimselere karşı önemli bir başarı sergilenir. Sevdiklerinize verdiğiniz büyük sözler varsa bu sözleri tutabilir, onları mağdur etmezsiniz. Aranızda mesafeler olan kimseler varsa barış sağlanır. Sevdiğiniz insanın da size karşı ilgi ve alakası artar. Sizden gizlenen bazı gerçekler varsa bunları tek başınıza öğrenirsiniz ve bazı insanlar sizden çekinebilir. Düşmanlarınız da sizden çekinirler ve kötülük yapamazlar.

Kahve falında sopa görmek, maddi güce sahip olmaya ve kimseye muhtaç olmamaya yorumlanır. Daha çok kazanarak mal mülk edinebilir, geleceğiniz için iyi yatırımlar yapabilirsiniz. Gelecek günlerde aileniz ya da sizin alacağı mal mülk ileride çok mutlu eder. Verimli bir dönem yaşanır ve kişi kazancının bereketini görür. Sizin kazancınıza karışan ya da hakkınızı vermeyen kimseler varsa bu kişilerden hakkınız neyse alabilirsiniz, tazminat bekliyorsanız yakında elinize geçebilir.

Kahve Falında Elinde Sopa Olan Kadın Görmek

Bir kadın ile aranızda para yüzünden bir anlaşmazlık varsa yakında anlaşmaya varılır. Size borcu olan bir kadın borcunu geri öder. Hakkınızda dedikodu yapan veya sizin hakkınıza el koymaya kalkan bir kadın da emeline ulaşamaz ve sizi maddi zarara uğratamaz. Tez zamanda sizin hakkınız olan neyse bunu tekrar elde edebilirsiniz.

Kahve Falında Elinde Sopa Olan Adam Görmek

Çok hırslı ve aç gözlü bir erkek ile mücadele etmek anlamına gelir. Yakın çevrenizden bir erkeğin aç gözlülüğü yüzünden üzüntü duyulabilir. Bu kişi sizin emanetinize ihanet edebilir, malınıza mülkünüze zarar vermeye kalkabilir. Sizi pasif gören bir erkeğe karşı da malınızı mülkünüzü ya da paranızı korumak zorunda kalabilirsiniz.

Kahve Falında Golf Sopası Görmek

Aranızda anlaşmazlık olan kimseler ile ilerleyen günlerde çok iyi anlaşmaya başlamaya yorumlanır. Bir zamanlar adeta düşman olduğunuz kimseler ile şimdi çok iyi anlaşarak iyi geçinmeye başlayabilirsiniz, rekabet son bulur.

Rüyada Beyzbol Sopası Görmek

Boş işlerden uzak durmaya ve size gerçekten olumlu geri dönüş sağlayacak olan işler ile uğraşmaya yorumlanır. Yalan dolan ne varsa ortaya çıkar, hilekar insanların niyeti anlaşılır. Sizi oyalayan kimseler varsa da erkenden bunun farkına varılır. Geri dönüşü hızlı olacak önemli bir işe başlayabilir, er ya da geç isteklerinize ulaşabilirsiniz.

Kahve tabağında sopanın anlamı, size borcunu bir türlü ödemeyen kimseler varsa borçlarını ödeyeceklerine ve ödemeleriniz alarak ekonomik durumunuzu düzelteceğinize yorumlanır. Uzun zamandır beklenen toplu para varsa yakında elinize geçer. Ya da kredi çekmeyi düşünüyorsanız işlerinizde bir aksilik çıkmaz. İhtiyacınız olan toplu parayı alarak plan projelerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Kahve falında sopa ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status