Kahve Falında Solucan Görmek

Falda solucan görmek, rakiplerinize karşı başarı ve güç elde edeceğinize yorumlanır. Eğer sizinle rekabet içerisinde olan kişiler varsa, onlara karşı galibiyet elde edebilirsiniz. Bir süredir sabır ettiğiniz bir konuda selamete erişeceksiniz. Eğer uzun süredir maddi zorluklar yaşıyorsanız ve borçlarınız varsa, yakında borçlarınızdan kurtularak paranızın bereketini göreceksiniz. Paranız cebinize kalabilir ve hatta mal mülk yatırımı da yapılabilir. Belki aileden de bir mal mülk kalabilir. Maddi yönden bundan sonra güce sahip olabilir ve kendinizi maddi güvence altına alabilirsiniz. Eğer ailenizle birlikte ortak bir iş yapıyorsanız, birlikte rızkınız artabilir. Ticari hayatta önemli başarılar ve kazançlar sağlanabilir.

Kahve falında solucan görmek, aynı zamanda bir zamanlar yalan söylediğiniz konuda birine karş mahcup olacağınıza yorumlanır. Belki bir zamanlar birine mecbur kalıp yalan söylemiş olabilirsiniz. Bu yalanın ortaya çıkması ile birlikte çok utanabilir ve karşı tarafın gönlünü almaya çalışabilirsiniz. Ya da iyi niyetle söylenen pembe yalanlar da başınıza dert olabilir.

Kahve Falında Büyük Solucan Görmek

Az emek verilen bir konuda çok büyük karşılık almak demektir. Kolay yoldan elde edilen para, mal mülk ya da şöhret anlamına da gelir. Çok istediğiniz bir şeye fazla emek harcamanıza gerek kalmadan ulaşabilirsiniz. Belki çalıştığınız yerde bir vesile ile mertebeniz yükselebilir. Ya da kendi işini yapanlar ellerine geçen bir fırsatı kullanarak kısa sürede kazançlarını arttırabilirler.

Kahve Falında Kuşun Ağzında Solucan Görmek

Gelecek bir haber karşısında çok sevinmenize yorumlanır. Mesela iş arıyorsanız, çevrenizden biri size iş bulabilir ya da başka bir konuda vesile olabilir. Ya da başka bir dileğinizin veya isteğinizin kabul olması için bir yakınınız aracı olabilir. Size yol gösterebilir ve öğütler verebilir. Birilerinin size destek olması sayesinde hayatınızda güzel gelişmeler olacak.

Kahve Falında Beyaz Solucan Görmek

Bir dostunuz ile bir süredir konuşmuyorsanız, onunla yeniden barışabilirsiniz. Bir süredir evinize gelip giden biri ile de aranızda soğuk rüzgarlar esiyor olabilir. Yeniden hoş sohbet ve muhabbet olacak. Size darılan insanların kalbini onarabilirsiniz.

Kahve tabağında solucanın anlamı, hanede kendi çıkarları için sizi kullanmak isteyen ya da sizinle samimi olmayan biriyle aranızda tatsızlık olabilir. Hoşlanmadığınız insanlarla da bir araya gelmeniz gerekebilir. Ancak aile içi huzurunuzu kaçırmalarına izin vermeyin.

Kahve falında solucan ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status