Kahve Falında Şişe Görmek

Falda şişe görmek, uzun zamandır size verdiği sözü tutmasını beklediğiniz biri varsa bu kişiden hayırlı bir haber almaya yorumlanır. Örneğin işsiz iseniz ve size iş sözü veren kimseler varsa ilerleyen günlerde size beklediğiniz iş teklifinde bulunabilirler. Ya da işe girmenize aracı olabilirler. Büyük bir umut ve heyecan ile beklediğiniz haber en nihayetinde gelir ve sizinle birlikte aileniz de mutlu olur. Eğitim hayatında önünüzdeki engeller aşılır. Belge evrak işleri olan kimseler başvurularında iyi sonuçlar alırlar. Devlet dairesinde işleriniz varsa da bir aksilik çıkmaz ve sorunsuz bir şekilde çözülür. Mahkemesi olanlar uzamadan mahkeme sonuçlarını alırlar.

Kahve falında şişe görmek, dert ve kederden kurtulmaya ve yerine saf temiz duygulara sahip olmaya yorumlanır. Bazı insanlara duyulan öfke veya üzüntüler biter. yerine daha mutlu taze duygular alır. Ayrılık acısı çeken biri eski sevgilisi ile yeniden ilişkiye başlayabilirler.

Kahve Falında Cam Şişe Görmek

Hiç kimse ile aranızda yalan dolan kalmamasına yorumlanır. Eğer sizin haberiniz olmadan arkanızdan çevrilen işler varsa biri bunu itiraf edebilir. Güveninizi sarsan kimseler bu güveni yeniden inşa ederler. Sevdiğiniz insana karşı da güven duygunuz artar.

Kahve Falında Beyaz Şişe Görmek

Temiz bir haber almaya ve sağlık sıhhate yorumlanır. Hasta yakını olan kimseler de iyi haberle alırlar. Eğer uzun zamandır sizi görmek isteyen iri varsa bu kişiden haber gelebilir. Bekar olan biri için hayırlı talip demektir.

Kahve Falında Şarap Şişesi Görmek

Bir süredir çekilen özlem ve aşk acısının son bulmasına ve özlemlerin yerine kavuşmaların almasına yorumlanır. Sevdikleriniz ile kavuşabilirsiniz ve sizin değerinizi anlarlar. Yaşanan üzüntülere elveda denir.

Kahve Falında Parfüm Şişesi Görmek

Bekar iseniz ilk görüşte sizi etkileyecek ve unutamayacağınız birine yorumlanır. İlk görüşte aşk söz konusu olabilir ve mutlu bir birliktelik başlayabilir. İlişkisi olanlar ise sevdiklerinden güzel bir hediye alabilirler.

Kahve tabağında şişenin anlamı, hane içinde gelen haberlere sevinmek demektir. Yakın akrabalarınız ile görüşmelerinizden hem sizin hem de ailenizin mutlu olacağı haberler alınabilir. Aile içi dayanışma artar.

Kahve falında şişe ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status