Kahve Falında Sırtlan Görmek

Falda sırtlan görmek, bir süredir sizin paranızda ya da mal mülkünüzde gözü olan birine yorumlanır. Bu kişi sizin duygularınızı sömürebilir, daha fazla harcama yapmanıza neden olabilir. Sinsi ve iyimser yanınızı kullanmaya çalışan kişilere karşı çok temkinli olmanızda fayda var. Yoksa sizi zor durumda bırakabilirler. Hayatınıza giren biri maddi kayıplar uğramanıza yol açabilir. Mesela borç verdiğiniz biri yüzünden zorluk yaşayabilirsiniz. Size borcunu geri ödemeyerek dolandırabilir. Size yük olan iki yüzlü insanlara karşı temkinli olun.

Kahve falında sırtlan görmek, aynı zamanda fesat biri ile aranızda geçecek tartışmaya yorumlanır. Bir insanın sizi sürekli çekiştirmesi ve size karşı hep ön yargılı olması yüzünden bu kişi sabrınızı zorlayacak. İçten içe size karşı fesatlık besleyen kişilere karşı dikkatli olun. Çünkü yanlışlar yapmanıza yol açabilirler. Yeni tanışacağınız kişilere de temkinli olmanızda fayda var. Belki yabancı birinden zarar görebilirsiniz.

Kahve fincanında sırtlan çıkması, zor günlerde size sırt dönecek birine de yorumlanır. Bir zamanlar yardım ettiğiniz birinden siz bir yardım talep ettiğinizde karşılık bulamayabilirsiniz. Aileden biri de sizi bu konuda üzebilir. Bu nedenle bazı pişmanlıklar yaşayabilirsiniz. Fincanın ortasında bu sembol çıkarsa, dedikodunuz yapan birini simgeler. Başkalarını size karşı dolduruşa getiren biri tarafından çok üzülebilirsiniz. Bu kişinin başkalarını kışkırtmasına anlam veremeseniz de size inanmayıp başkasının sözüne inanmaları sizi üzebilir.

Kahve tabağında sırtlanın anlamı, evlilik hayatında bir takım maddi sorunlar ile karşılaşmak, gereksiz harcamalar yapan eş tarafından zor günler atlatmak olarak yorumlanır. Eşinizle para yüzünden anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Onun fuzuli harcamaları borca girilmesine neden olabilir.

Kahve falında sırtlan ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status