Kahve Falında Sirk Görmek

Falda sirk görmek, neşeli bir hayat sürmek ve hayatın güzel şeyler vermesi, umutların karşılığını almak anlamına gelir. Kalbinizden geçen tüm güzelliklere sahip olacaksınız. Sosyal çevreniz renklenebilir ve hayatınıza girecek olan insanlar sizin neşe kaynağınız olabilir. Pozitif enerjili ve hareketli insanlar ile bir arada olmak, size fayda sağlayacak ve kendinizi daha enerjik, mutlu hissedeceksiniz. Dostlarınız ile birlikte güzel organizasyonlara katılabilir, hatta macera dolu bir seyahate çıkabilirsiniz. Şu günlerde çok eğlenceli aktiviteler içerisinde olacaksınız ve sosyal yönünüz ağır basacak.

Kahve falında sirk görmek, bazı yorumcular tarafından kandırılmak ya da yalanların ortaya çıkması olarak yorumlanır. Sosyal çevrenizde size söylenen bir takım yalanları öğrenebilir ve aslında bazı gerçekleri duymak sizi üzebilir. Hayatınız güllük gülistanlık giderken bu gibi negatif olayların yaşanması bir anda ön yargılı olmanıza neden olacak. Yalanların ortaya çıkması bazı hayallerinizin yıkılmasına da neden olabilir.

Kahve Falında Sirk Çadırı Görmek

Herkesin durumunuzu çok iyi biliyorken, iç dünyanızda kimsenin de bilmediği sorunlarınızın var olduğuna, ancak bunu kimseye belli etmediğinize yorumlanır. Dışarıdan bakılınca ne kadar mutlu görünseniz de, örneğin aile içi sorunlar yalnız kaldığınızda canınızı sıkıyor olabilir. İç dünyanızın dışarıdan göründüğü gibi huzurlu değil de tam tersi mutsuz olabilir. Bu yönünüzü insanlardan saklamak isteseniz de dostlarınız ortada bir sorunun olduğunu fark edecekler.

Kahve tabağında sirkin anlamı, hane içerisinde dolandırıcı bir insanın sizi kandırması maddi yönden zarara uğratması ve duygularınız ile oynaması demektir. Size vaat ettiği bazı şeyleri yerine getirmeyecek.

Kahve falında sirk ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status