Kahve Falında Şimşek Görmek

Falda şimşek görmek, hiç kimsenin sizden beklemediği bir şey başararak herkesi şaşırtmaya yorumlanır. İş ya da eğitim hayatında elinize geçen bir fırsatı değerlendirerek herkesi hayrete düşürecek bir başarının altına imza atabilirsiniz. Üniversite sınavına girecek olanlar istediklerinden yüksek bir bölüm kazanabilirler, notlarınız daha yüksek gelebilir. Burs isteyenlere büyük bir burs imkanı ellerine geçebilir. Eğer çalışıyorsanız mesleğinizde makam mevki değişikliğine yorumlanır. Bir anda meydana gelecek olan önemli değişiklik sizi şaşırtsa da hayat standartlarınızı önemli ölçüde değiştirebilir. Bir daha yakalaması zor bir fırsat olabilir.

Kahve falında şimşek görmek, sevdikleriniz ile aranızdaki gerginliklerin bitmesine yorumlanır. Eğer sizi öfkelendiren kimseler varsa sabırlı olursanız yakında öfkeniz geçer. Yoksa ani öfke ile verilecek kararlar sonrasında pişmanlık yaşanabilir. Ailesinden bir şeyler gizleyenler ise gizledikleri şeyin ortaya çıkmaması için çok gayret edebilirler.

Kahve Falında Şimşek ve Güneş Görmek

Hasta olanlar için şifa bulmaya ve daha zinde olmaya yorumlanır. Büyük sıkıntılar son bulur ve çaresiz kalanlar bir çare bulurlar. Dert ve kederi biter, umutlarınız arttıracak haberler gelir. Konuşmadığınız birileri varsa aranızdaki gerginlik son bulur. Sizi özleyen biri kendi hatasını anlar ve af diler.

Kahve Falında Şimşek ve İnsan Silüeti Görmek

Hayatınıza girecek olan bir insan ile ilgili düşüncelerinizin tersi biri çıkmasına yorumlanır. Sandığınızın tersi bir şey çıkabilir. İlk başta çok iyi anlaşsanız da daha sonrasında aranızda büyük bir anlaşmazlık çıkabilir, fikirleriniz ters düşebilir.

Kahve Falında Şimşek ve Yıldırım Görmek

Hayatınızda kimse yoksa çok ihtiraslı bir aşk yaşamak anlamına gelir. İlk gördüğünüz anda aşık olacağınız biri ile mutlu bir ilişkiye başlanabilir, ancak aranızda kıskançlık da fazla olabilir. İlişkisi olanlar da kıskançlık yüzünden zor günler geçirebilirler.

Kahve Falında Şimşek Çakması

Bu sembolü gören kişiler büyük bir fikir ile yola koyulurlar. Aklınıza gelecek olan bu fikrin ardından hemen harekete geçmek isteyebilirsiniz. Geleceğinizi olumlu yönde etkileyecek olan bu fikir ile hem başarı hem de para gelebilir.

Kahve tabağında şimşeğin anlamı, iş hayatında çok bereketli bir döneme girmek ve çok kazanmaya yorumlanır. Riskli yatırım yapanlar yatırımlarından kar elde edebilirler. Ya da iş girişiminde bulunacak olan kimseler iş hayatında oldukça parlak bir dönem yaşarlar.

Kahve falında şimşek ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status