Kahve Falında Silahlı Adam Görmek

Falda silahlı adam görmek, yeni tanışacağınız bir insanın sizin hayatınızı değiştireceğine, bazı konularda size yön vereceğine ve doğru seçimler yapmanızda yardımcı olacağına yorumlanır. Bu kişi sayesinde güzle bir yola adım atmış olacaksınız. Kendinizden ne kadar emin olursanız, istekleriniz de o kadar çabuk gerçekleşecek. Özellikle doğru kararlar almanız şu günlerde çok önemli olacak. Gerçekten de size faydası olan işler içerisinde olmalı, gereksiz şeyler ile zaman kaybetmemelisiniz. Yakın zamanda bir toplantıya katılabilir ya da bir görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede aslında hayatınız güzel bir şekil alacak. Yeter ki kendi hayalleriniz için daha hırslı ve azimli olun, bazı insanların size doğruları göstermesine izin verin. Gerçeklerden kaçarsanız, hayallerinizi de o kadar ertelemek zorunda kalabilirsiniz.

Kahve falında silahlı birini görmek, bazı yorumcular tarafından pek de olumlu yorumlanmaz. Bir insanın size karşı özellikle takıntısı olduğuna ve bu kişinin sizin mutluluğunuzu kıskandığına yorumlanır. Fesat bir insandan zarar görebilirsiniz. Özellikle ticari başarınız, mesleki alanda yükselmenizi kıskanan kişiler varsa, onların eline hiçbir konuda koz vermeyin. Sırlarınızı paylaşmamaya da gayret edin. Çünkü bu sırlar ileride sizin aleyhinize kullanılabilir. Kendi kendinizi zor durumda bırakabilirsiniz. Falda silahlı insan çıkması, ayrıca birinin kalbinizi kırması anlamına gelir.

Kahve Falında Silahlı Kadın Görmek

Bir kadının sözleri ile sizi adeta toplum içerisinde yerin dibine sokması, sizi rencide etmesi anlamına gelir. Bu kadın size büyük bir kötülük yapacak ve herkes de buna şahit olacak. Sizinle ilgili bazı sırları da bir kadın paylaşabilir.

Kahve tabağında silahlı adamın anlamı, insanların sizden çekineceğine ve girdiğiniz her ortamda kendinize olan güveniniz ile başka kişileri etkileyeceğinize yorumlanır. İnsanlar sizin duruşunuza hayran kalabilirler. Özellikle hane içerisinde sizin asil duruşunuz ve kararlılığınızdan çok bahsedilebilir.

Kahve falında silahlı adam ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status