Kahve Falında Sıçan Görmek

Falda sıçan görmek, bir insanın sözüne güvenerek maddi kayıba uğramaya yorumlanır. Belki birinin ısrarı ile yaptığınız yatırımdan zarara uğrayabilir ve birikimlerinizi kaybedebilirsiniz. Sizin paranızda gözü olan biri tarafından da borca girmeniz olasıdır. Ya da şu günlerde borç vereceğiniz kişilere karşı çok temkinli olmalısınız. Çünkü size geri ödemeyerek paranızın üzerine yatabilirler. Ya da kefil olduğunuz birinin de borcunu ödemek zorunda kalabilirsiniz. Elinizden çıkan para aile içi huzurunuzu kaçırabilir.

Kahve falında sıçan görmek, aynı zamanda düşmana, aileye fesatlık karıştıran ve huzur kaçıran birine yorumlanır. Bu kişi sizin aile saadetinizi ve durumunuzu kıskanıyor olabilir. Bu yüzden de sizin ailenizle aranızı açmaya çalışabilir. Sinsi ve içten pazarlıklı kişilere karşı son derece temkinli olmalısınız. Size karşı geçmişten kin besleyen kişiler de olabilir. Eğer akrabalarınız ya da sosyal çevrenizde sizden hoşlanmadığını bildiğiniz birileri varsa, onların eline koz vermemelisiniz.

Kahve fincanının ortasında bu sembol çıkarsa, bir süredir sizden gizlenen bir şeyin de ortaya çıkmasına yorumlanır. Sizden saklanan bir yalanın öğrenilmesi ile birlikte birine karşı güveniniz azalabilir. Fincanın kenarında bu sembol çıkarsa, bir süre planlarınızı kimseye söylememeniz yönünde uyarıdır. Eğer başkalarına anlatırsanız, planlarınızı bozmak isteyen kişiler olabilir.

Kahve tabağında sıçanın anlamı, ailenizle ve eşinizle aranızı bozmak isteyen kötü niyetli ve hain birine yorumlanır. Siz ne kadar iyi niyetli olursanız olun, yine de sizin günahınıza giren ve hakkınızı yiyen birileri olabilir. Eğer hanede bir miras sorunu varsa, bu sorun daha da büyüyebilir ve aç gözlü biri tarafından miras paylaşımında dargınlıklar olabilir.

Kahve falında sıçan ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status