Kahve Falında Şeytan Görmek

Falda şeytan görmek, kendinden başka kimseyi düşünmeyen bencil birine yorumlanır. Çevrenizde böyle biri tarafından mağdur olabilirsiniz. Sadece kendini düşünerek sizi mağdur bırakabilir. Kötü niyetli ve bencil kişilere karşı dikkatli olmanızda fayda var. Özellikle de iş hayatında bazı rakiplerinizin eline koz vermemeye gayret edin. Çünkü iş hayatında riskli işler alınabilir, bazı şeyleri gizli yürütmeniz sizin hayrınıza olur. Eğer mal mülk konusunda aç gözlü davranan bir varsa bu kişi ile de aranızda büyük bir çekişme söz konusu olabilir. Kahve falında iblis görmek, aynı zamanda bir adaletsizlik ile karşı karşıya kalmaya yorumlanır. Sizin hakkınız olan bir şeye başkası göz koyabilir.

Kahve falında şeytan görmek, size karşı hasetlik besleyen birine yorumlanır ve hevesinizi kaçıracak şeyler yapabilir. Hal ve hareketleri ile sizi rahatsız eden biri olabilir. Kıskanç kimselere karşı dikkatli olmanızda fayda var çünkü sizin moralinizi bozmaya çalışabilirler. Yalan yanlış şeyler ile keyfinizi kaçırabilirler.

Kahve Falında Şeytan Asası Görmek

Alınan bir karardan dolayı çok sinirlenmek anlamına gelir. Sizi sinirlendiren ve hakkınızı vermeyen kişiler olabilir. Özellikle de mahkemesi olan kişiler alınacak karardan dolayı memnun kalmazlar. Karşı taraf kendini haklı göstermeye çalışabilir.

Kahve Falında Şeytan Çatalı Görmek

Kazancınızda gözü olan kimselere yorumlanır. Size maddi külfet olan biri varsa talepleri daha da artabilir ve yetişmekte zorlanabilirsiniz. Şu günlerde aç gözlü kimseler sizi kullanmaya kalkabilir, bir şeylere bedavaya sahip olmak isteyebilirler.

Kahve Falında Şeytan ve Melek Görmek

Gerçek dostu ve düşmanı ayırt ederek ona göre bir tavır almaya yorumlanır. Bazı dostlarınızın değerini bir kez daha anlarken bazı dostlarınızın da aslında güvenilir olmadığını öğrenebilirsiniz. Sizin hakkınızda gerçek görüşlerini öğrenebilirsiniz.

Kahve Falında Boynuzlu Şeytan Görmek

Sevdikleriniz ile aranıza girmeye çalışan ve siz herkesten kıskanan birine yorumlanır. Bu yüzden sevdikleriniz ile aranız bozulabilir veya açılabilir. Siz her ne kadar iyi niyetli olsanız da bazı insanların dolduruşuna gelebilirsiniz. Kahve falında şeytan boynuzu görmek, yapılan bir haksızlık sebebi ile mağdur olmak ve mücadele etmek zorunda kalmaya yorumlanır.

Kahve Falında Şeytan Kuyruğu Görmek

İhanete uğramaya yorumlanır ve biri sizi kandırabilir. Yüzünüze karşı söylenen yalanlar ortaya çıkar. Sevdiğiniz insanların size söyledikleri yalanlar varsa da yakında hepsi gün yüzüne çıkar. Yalan dolan bir şey kalmaz.

Kahve Falında Şeytan Yüzlü İnsan Görmek

Size gerçek yüzünü göstermeyen kimselere yorumlanır ve kim dost kim düşman anlaşılır. Bilinmedik şeyler ortaya çıkabilir. Daha önce başka halini tavrını görmediğiniz birine de şaşırabilirsiniz. Size kendini iyi tanıtan bir ile ilgili başka şeyler duyulabilir.

Kahve Falında Şeytan Yüzü Görmek

Manevi yönden huzurun kaçmasına yorumlanır. Sizin huzurunuzu bozmaya çalışan kimseler olabilir ve uzun süre yüzünü görmek istemeyeceğiniz insanlar da olabilir. Duyulan bazı laflar sonrasında kalp kırgınlıkları olabilir.

Kahve Falında Etrafı Ateşli Şeytan Görmek

Girilen bir ortamdan memnun kalmamaya ve huzurun bozulmasına yorumlanır. Sizin huzurunuzu kaçıran kimseler olabilir. Yeni bir iş ortamına girecek olanlar iş arkadaşları ile fikir ayrılığı yaşayabilirler, size karşı tavrı olan kimseler olabilir.

Kahve tabağında şeytanın anlamı, sizi sevdiklerinizin önünde küçük düşürmeye çalışan veya yanlış yola sürükleyen kimselere yorumlanır. Hane içerisinden bu kişilere karşı uyarı gelebilir. Sizi kötü niyetli kimseye karşı yakınlarınız uyarabilir.

Kahve falında şeytan ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status