Kahve Falında Serçe Görmek

Falda serçe görmek, hayatınıza girecek bir insanın size çok büyük iyilikleri dokunacağına yorumlanır. Bu insanla tanıştıktan sonra şansınız açılabilir ve hatta bazı konularda size faydası dokunabilir. Arkadaş çevrenizden gelecek haberler de sizi mutlu edecek. Eğer iş arıyorsanız, arkadaşlarınızın vesilesi ile bir işe girebilirsiniz. Bir arkadaşınız sizin daha güzel bir işte çalışmanıza da aracı olabilir. Eğer bir zamanlar birine iyilik yaptıysanız, şimdi benzer iyilikleri görebilirsiniz. Eğer evliyseniz, eşinizin getireceği haberler de sizi çok mutlu edecek. Belki size bir sürpriz yapabilir. Sizin uzun süredir çok istediğiniz bir şeye de sahip olmanızı sağlayabilir.

Kahve falında serçe görmek, aile içinde dargınlıkların son bulması ve muhabbetin artması anlamına da gelir. Bir süredir aranızın kötü olduğu aile fertleri ile yeniden konuşmaya başlayabilir ve eskisi gibi samimi olabilirsiniz. Kırgın olduğunuz biri gönlünüzü alabilir. Eğer yıllardır küs olduğunuz biri varsa, size göndereceği haber ile birlikte sizinle görüşmek isteyebilir. Ya da eski sevgiliniz pişman olarak sizden af dileyebilir. Yakın zamanda gelecek haberler sizi hem şaşırtacak, hem de mutlu edecek.

Kahve Falında Serçe Kuşu Görmek

Bazı yorumcular tarafından bir süredir tayin bekleyenler için iyi bir yere atanmaları olarak yorumlanır. İşiniz için başka bir şehre gidebilir ve yeni bir düzen kurabilirsiniz. Ya da bekar olanlar evlenerek başka bir şehirde yaşamaya başlayabilirler. Ancak gideceğiniz yerde yıllarca kalmanız gerekebilir.

Kahve Falında Serçe Parmak Görmek

İçinizde bir şeylerin ukte kalmasına yorumlanır. Bir zamanlar hakkınız yenmiş olabilir. Ancak yeniden hakkınız olanı elde edebileceksiniz. Size karşı yapılan haksızlıklardan dolayı pişman olan kişiler sizden af dileyebilirler. Sabır etmek sonunda güzel şeyler elde etmenizi sağlayabilir.

Kahve Falında Serçe ve Kalp Görmek

Bekar olan insanlar için hoşlandıkları birinden gelecek haberi müjdeler. Uzun süredir sizden etkilenen iyi kalpli biri ile ilişkiye başlayabilirsiniz. Ya da zengin bir kısmetiniz de çıkabilir. Evli olanlar ise eşlerinden değerli bir hediye alabilirler.

Kahve tabağında serçenin anlamı, evinize misafir olarak kalmaya gelecek birinin beraberinde bolluk ve bereket de getireceğine yorumlanır. Hatta bu kişi uzun süredir görmediğiniz ve özlediğiniz bir akrabanız da olabilir. Ailenizle yeniden bir araya gelebilirsiniz. Bir vesile ile tüm aile bir sofrada toplanabilir. Belki bir düğün ya da başka bahaneler ile de eş dost bir araya gelebilir.

Kahve falında serçe ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status