Kahve Falında Şemsiye Görmek

Falda şemsiye görmek, çalışma hayatında makam mevkinizin yükselmesine ve otoriter kimseler ile aranızda önemli konuşmalar olacağına yorumlanır. Gelecek günlerde bir mülakata katılacak kimselerin bu mülakatı iyi geçer. Eğer toplantınız varsa karşı tarafı ikna edebilirsiniz ve önemli görüşmelerden güzel ayrılır, iyi sonuçlar alınır. Başvurusu olan biri de başvurusunun kabul olduğu haberini alabilir. Büyük bir sevinç yaşanır ve emeklerinizin hiçbiri boşa gitmez. Tüm çalışma ve çabaların karşılığı görülür.

Kahve falında şemsiye görmek, aynı zamanda borçtan kurtulmak ve borca girmemek demektir. Her türlü borç  ve maddi kayıplar önlenir. Alacağınız önlemler ile mağduriyeti önlemiş olursunuz. Güvenmediğiniz kimseler varsa da onlara karşı tavır tutumunuz sizi pişman olmaz, zarar önlenir.

Kahve Falında Kapalı Şemsiye Görmek

Gizli saklı yürütülen plan projelerin beklenenden kısa sürede sonuna gelmek ve başarıya ulaşmaya yorumlanır. Yeni bir iş kurmak isteyenler işlerini kurabilirler ve beklenen sermaye gelir. Alınan bir risk varsa korkulan olmaz, maddi yönden de bol kazanç sağlanır.

Ruya tabir

Kahve Falında Ters Şemsiye Görmek

İşlerinizde çıkan aksilikler varsa bunların tez vakitte çözülmesine ve düzene girmesine yorumlanır. Çok zor bir süreçte olan ve çaresiz kalan kimseler bir çare bulur ve refaha erişir. Çalışma hayatında yaşanan parasal çıkmazların ardından her şey yoluna girer. Kahve falında ters dönmüş şemsiye görmek, kafanızdaki karmaşanın bitmesine ve bir şeylerin netleşmesine yorumlanır. Artık neyin sizin hayrınıza olacağı anlaşılır.

Kahve Falında Şemsiyeli Adam Görmek

Rol model aldığınız bir insandan gelecek olan yardıma yorumlanır. İş hayatında çok başarılı olan birinden destek gelebilir ve sizdeki ışığı görüp size inanarak elinizden tutar. Dibe çekmeye çalışan insanlara inat gerçekten iyi niyetli olan kimseler yolunuza çıkarlar. Önemli kişiler ile aynı masada oturulabilir.

Kahve tabağında şemsiyenin anlamı, önemli bir teklif almaya yorumlanır ve iş hayatında bir değişiklik söz konusu olabilir. Eğer üzerinizde baskı varsa bu baskı ortadan kalkar. Maddi imkansızlıklar da son bulur ve parasal engeller yüzünden gerçekleştiremediğiniz her ne varsa artık bu hayallere erişilir.

Kahve falında şemsiye ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status