Kahve Falında Semender Görmek

Falda semender görmek, dost görünümlü bir düşmanın etrafınızda olduğuna ve sinsi bir şekilde size zarar vereceğine yorumlanır. Bu kişi sizi gizli gizli takip ediyor ve kıskanıyor olabilir. Sizi her konuda kıskanan ve çekemeyen bu kişi bazı işlerinize engel olmak isteyecek. Özel hayatınız ya da iş hayatınıza yönelik ortalığı karıştırmak, engeller koymak gibi kötü niyetler içerisinde olabilir. Özellikle şu günlerde herkese her şeyi söylememeye özen gösterin. Bazı insanlara iyi niyetle söylediğiniz şeyler sonrasında sizin başınızı ağrıtabilir.

Kahve falında semender görmek, bazı yorumcular tarafından hızlı yol almak, hedeflere çabuk ve kolay yoldan ulaşmak olarak yorumlanır. Çok seri hamlelerde bulunarak iş ya da eğitim hayatında güzel geri dönüşler sağlayabilirsiniz. Fırsatları hemen fark edip kaçırmayacaksınız.

Kahve fincanında semender çıkması, falına bakılan kişinin her ne kadar iyi niyetli olsa da çevresinde art niyetli insanların kol gezdiğine de işaret eder. Siz siz olun, sırlarınızı her güvendiğiniz insan ile paylaşmayın. Yoksa bu sırlarınız ifşa edilebilir ve bu insanlar yüzünden başkalarına rezil olabilirsiniz.

Kahve tabağında semenderin anlamı, hane içerisinden ya da dost çevresinden insanlar yüzünden üzüleceğinize, zor günler yaşayacağınıza, psikolojik olarak yıpranacağınıza yorumlanır. Ortada hiç hatanız yokken başkalarının çekememezlikleri yüzünden mağdur olabilirsiniz.

Kahve falında semender ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status