Kahve Falında Semazen Görmek

Falda semazen görmek, uzun zamandır hasret duyduğunuz ancak aranızda kırgınlık olan biri ile yeniden yollarınızın kesişmesine yorumlanır. Sevdiği kişiden ayrılan biri ise yeniden barışır. Seven iki kişi kavuşur ve ilişkiniz kaldığı yerden devam eder. Boşanma aşamasında olan kişiler eşleri ile boşanmaktan vazgeçebilirler. Zamana bıraktığınız her ne varsa her şey yoluna girer ve zamanla tüm sıkıntılar geride kalır. Boşuna kendinizi yıpratarak üzdüğünüzü görebilirsiniz. Her şey gönlünüze göre olur ve yeniden tüm sevdikleriniz ile bir arada olabilirsiniz.

Kahve falında semazen görmek, kalbini kırdığınız biri varsa bu kişinin gönlünü almaya ve barışıp eskisinden daha iyi olmaya yorumlanır. Küslükler biter ve sevdiklerinize kavuşabilirsiniz. Birine karşı yapılan hata da telafi olur. Eğer maddi zarara uğrattığınız kimse varsa hatanızı telafi edebilirsiniz. İnsanların size karşı düşünceleri olumlu yönde değişir.

Kahve Falında Oturan Semazen Görmek

Büyük bir sorumluluk aldıysanız bu sorumluluğu yerine getirerek insanların güvenini tekrar kazanmak ve güven tazelemek demektir. Size karşı ön yargısı olan kişiler varsa ön yargılarını kırabilirsiniz. Aranız ilk günden beri kötü olan kimseler ile dostluk başlayabilir. Sürpriz bir arkadaşlık kurulabilir.

Kahve Falında Kadın Semazen Görmek

Kendinize örnek olarak aldığınız biri varsa o kişinin yolunda ilerlemek ve başarılı olmaya yorumlanır. Çalışmalarınız sonucunda önemli bir makam mevkiye ulaşabilirsiniz. İşsiz iseniz gelen bir iş teklifine çok şaşırılabilir. Bir kadın aracılığı ile yeni bir işe girilebilir.

Kahve Falında Kalbin Yanında Semazen Görmek

Eğer kötü bir plan içerisinde iseniz fark etmeye yorumlanır. Sizin kalbinizin iyiliğini kötülüğünü kullanmak isteyenlerin maskesi düşer. Kötü kimseler hayatınızdan çıkar. Sevdiğiniz insan ile de aranıza girmeye çalışan kimseler varsa aradan çekilirler.

Kahve tabağında semazenin anlamı, emeklerinizin ödüllendirilmesine ve kimseyle küs kalmamaya yorumlanır. Zamanla her şey gönlünüze göre olur. Ayrılan sevgili geri döner ve kaldığınız yerden ilişkinizi devam ettirebilirsiniz. Yaşanan kırgınlıklar kısa sürer ve değeriniz anlaşılır. Eğer sizi çok üzen ve gözünüzden yaş döken kimseler varsa bu kişiler buna çok pişman olabilirler.

Kahve falında semazen ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status