Kahve Falında Şelale Görmek

Falda şelale görmek, her geçen gün kazancın artmasına ve daha çok birikim yapmaya yorumlanır. Eğer henüz bir birikim ya da yatırım yapamadıysanız yakında kazandığınız paradan kenara bir miktar ayırma şansı elinize geçebilir. Borcu olanların borcu biter ya da elinize toplu para geçebilir. Bu sayede elinizde daha fazla para kalır ve kendi istekleriniz için değerlendirebilirsiniz. Ev araba satın almak isteyenler için de hayırlıdır ve yakında mal mülk alım satımı yapabilirler. Sizi memnun eden bir alışveriş olur. Paranızı en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz.

Kahve falında şelale görmek, aynı zamanda işsiz iseniz iş bulmaya yorumlanır. Bir süredir işsiz olan birine yeni bir iş teklifi gelebilir. Maaşından memnun olmayan kimselerin maaşına zam gelir.Kendi işini yapanlar da müşterilerini arttırırlar. Sonunda kazancınızın bereketini görürsünüz. Eğitim hayatı devam edenler kursa yazılabilir ve kendilerini farklı alanlarda da geliştirebilirler. Daha fazla donanıma sahip olabilirsiniz.

Kahve fincanında şelale çıkması bazı yorumcular tarafından yoğun duygular yaşamaya yorumlanır. Hayatınıza giren birine karşı duygularınız artabilir ve bu kişiye karşı hoşlantınız varsa duygularınıza karşılık bulabilirsiniz.

Kahve tabağında şelalenin anlamı, evinize yeni eşyalar almak ya da evinizi yenilemeye yorumlanır. Ev içerisinde uzun zamandır bekleyen masraflar varsa yakında bu masrafları karşılayabilirsiniz. Başka bir eve taşınmak ya da ev sahibi olmak isteyenlerin de bu istek ve arzuları gerçek olur.

Kahve falında şelale ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status