Kahve Falında Saz Görmek

Falda saz görmek, sevdiklerinizden iltifat dolu sözler işitmeye ve kimseyle küs kalmamaya yorumlanır. Eğer yakın çevreniz küs olan kimseler varsa onların barışmasına da vesile olabilirsiniz. Dostluklarınızdaki bağ artar. Eski dostluklar da kaldığı yerden devam edebilir. Eğer bir süredir dert tasa içerisinde iseniz ve geceleri uyku tutmuyorsa yakında yer şey rayına girer. Gece yatağa yattığınızda rahat uyuyabilir ve vicdan azabı çekilmez.

Kahve falında saz görmek, bir süredir görüşemediğiniz insanlar ile yeniden bir araya gelmeye yorumlanır. Eğer ayrı kaldığınız yakınlarınız varsa hasret giderilir ve yeniden kavuşulur. Sevgilinizden ayrıldıysanız sizinle barışmak için haber gönderip araya hatırı geçen kimseleri de koyabilir. Sevenler yeniden barışırlar ve aşk hayatında yaşanan sıkıntılar kısa sürer.

Kahve Falında Elinde Saz Olan Adam Görmek

İlerleyen günlerde bir düğün haberi almaya ve düğün telaşesine girmeye yorumlanır. Bekar olan yakınlarınız arasında evlenme kararı alan biri olabilir. Düğün dernek için davet alabilirsiniz. Eğer bekarsanız tanışacağınız kişi ile kısa sürede nikah masasına otururlar ve mutlu bir birliktelik olur.

Kahve Falında Saz Çalan Birini Görmek

Birinden gelecek olan hediyeye çok mutlu olmaya yorumlanır. Hatta hiç ummadığınız bir insandan da hediye alabilirsiniz. Özel hayatınızdaki sıkıntıların hepsi geride kalır ve özlemler son bulur. Aşk acısı çeken biri de dert ortağı olacak biri ile tanışabilir. Kahve falında saz çalmak, yarım kalan plan projeleriniz için birinden destek almaya yorumlanır. Sizin hayallerinize ulaşmanızda bir yakınınızdan destek görebilirsiniz. Borcu olan biri için yakınlarından destek alıp borçlarını kapatmaya yorumlanır. Ailenizin borçları varsa kapatmak için destek olunabilir. Maddi sıkıntılar tez zamanda çözülür ve aile fertleri birbirlerine destek olurlar. Zor zamanlar çabuk atlatılır.

Kahve tabağında sazın anlamı, hane içerisinde size dargın kimseler varsa gönlünü almaya yorumlanır. Hanede küs olanlar barışırlar ve herkes barış içerisinde olur. Yakın zamanda düğün dernek gibi çeşitli vesileler ile de eş dost akraba bir araya gelebilir ve küs kimseler bu bahane ile barışabilirler.

Kahve falında saz ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status