Kahve Falında Satranç Taşı Görmek

Falda satranç taşı görmek, çok akıllıca hamleler yapmanızı ve alacağınız yeni kararlarda her şeyi irdelemeniz, tüm yönünden her şeyi ele almanız yönünde uyarı anlamı taşır. Hiçbir konuda acele etmeyin. Hem olumlu hem de olumsuz yönleri ile düşünerek, sizin için neyin daha hayırlı olacağını düşünüyorsanız, öyle yapmaya çalışın. Yoksa ileride pişmanlık yaşayabilir ve keşke diyebilirsiniz. Akıllı seçimler yaparsanız, çok mutlu olacaksınız ve özellikle başarılarınız takdir görecek. Gerçekten de azimli olursanız, düşmanlarınız ve rakipleriniz sizinle baş edemeyecekler. Falda satranç taşı çıkması, büyük bir risk almanız ve ardından çok büyük kazanç elde etmeniz olarak da yorumlanır. Özellikle iş hayatında riske girmeniz gereken şeyler olabilir. Kaybedeceklerinizden çok kazanacaklarınız sizi ilgilendirecek.

Kahve falında satranç taşları görmek, falına bakılan kişinin hayatındaki zorlukları ve engelleri aklını kullanarak aşması, her zaman mantıklı olarak doğru seçimler yapacağına, aşk hayatında da aynı taktik ile ilerleyeceğine yorumlanır. Özellikle ilişkinizde bu tavrınız karşı tarafı üzebilir, hatta sizi yanlış anlayabilir. Menfaat ilişkilerinden uzak durmalısınız. Eğer bekarsanız, ileriki günlerde mantık evliliği yapacağınız bir insan ile tanışabilir ve bu kişi ile kısa sürede nikah masasına oturabilirsiniz.

Kahve fincanında satranç taşlarının çıkması, bazen de küçük başarıların ardından gelecek büyük zaferlere yorumlanır. Şimdilik ufak tefek başarılarınız sizi tatmine diyor olabilir. Eğitim ya da mesleki yaşantınızda böyle akılcı bir yol kat ederek liderlik vasıflarınızı kullanıp çok başarılı olabilirsiniz. Zirveye bir şekilde inat ederek ulaşacak enerjiye sahipsiniz.

Kahve tabağında satranç taşının anlamı, hem kendi mutluluğunuz hem de sevdiklerinizin mutluluğu için bazı özverilerde bulunacağınıza yorumlanır. Özellikle karşınıza çıkacak bazı fırsat ya da teklifleri sırf sevdikleriniz istemediği için kabul etmeyebilirsiniz. Ancak ileride aileniz sizinle gurur duyacak ve hanede takdir göreceksiniz.

Kahve falında satranç taşı ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status