Kahve Falında Sarkıt Görmek

Falda sarkıt görmek, pek de olumlu yorumlanmaz. Bazı sıkıntıları henüz aşamadığınıza ve geçmişte yaşanan bir takım problemlerin hala devam ettiğine yorumlanır. Bu nedenle tekrar tekrar tartışma ortamları yaşanabilir. Özelikle özel yaşantınızda sizi sürekli zor durumda bırakan, sizin mutsuz olmanıza neden olan ve bencil bir insanı da simgeler. Bu insan hep kendini düşündüğü için kendi hayalleriniz ikinci planda kalıyor olabilir. Kendiniz için değil de başkaları için çalışmak ve bir türlü size sıra gelmemesi sebebi ile uzun süredir mutsuz olabilirsiniz. Özellikle hayatınızdaki insan hep kendi çıkarlarını düşünmekten sizi bir an bile olsun düşünmüyor ve sadece kendi çıkarlarını gözettiği müddetçe sizi hayatında barındırıyor. Bu insan yakında sizi yarı yolda bırakabilir.

Kahve falında sarkıt görmek, ilişkinizde sevdiğiniz insan ile aranızda soğuk rüzgarların esmesi ve bir süre birbirinizden uzaklaşmanız demektir. Sevdiğiniz insan ile aranızda yaşanan bazı sorunlardan dolayı onunla bir müddet görüşmemek için elinizden geleni yapacaksınız. Amacınız ilişkinizi değerlendirmek ve gelecekte bu insanın hayatınızda olup olmayacağına karar vermek olacak. Aranızdaki güven problemleri sebebi ile bu kişiye gelecekte güvenmiyor olabilirsiniz. Size bir şeyleri ispatlamasını isteyeceksiniz. Onun duygularına inanmaya ihtiyacınız olacak.

Kahve Falında Buz Sarkıtı Görmek

Bu sembol sosyal yaşantınızda bazı insanlar ile aranızın bozulması ve mesafe girmesi demektir. Bazı arkadaşlarınız ile ilişkinizi sonlandırmanız gerekecek ve bunun ana nedeni üçüncü şahıslar olacak. Sizin ya da dostlarınızın hayatına giren yeni insanlar yüzünden ilişkileriniz bozulabilir.

Kahve tabağında sarkıtın anlamı, hane içerisinden duyacağınız sözlerin pek de hoşunuza gitmemesi, birinin size hakaret etmesi ya da iftira atması demektir. Çok büyük suçlamalara maruz kalabilirsiniz. Büyük haksızlıklar yapılabilir, ancak sakinliğinizi koruduğunuz takdirde kazanan sizler olacaksınız.

Kahve falında sarkıt ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status