Kahve Falında Sapan Görmek

Falda sapan görmek, ummadığınız insanlardan gelen sözler kalbinizi kırabilir, sizi hedef alabilirler. İş hayatında da bazı insanların egoları arasında kalabilirsiniz, kendi çıkarları için sizi harcamaya kalkan kimseler olabilir. Bu niyetteki kişilere karşı çok daha dikkatli olmanızda fayda var. Yoksa size çok fazla zararları dokunabilir. Çalışma ortamında huzursuz olabilirsiniz ve kabullenmek istemediğiniz durumlar olabilir. Size verilen bazı görevler sizi zorlayabilir. Eğer makamınızda gözü olan kimseler varsa ayağınızı kaydırmak için açığınızı arayabilirler. Kişi çok mücadele derse çevresindeki düşmanlara karşı zafer kazanır, kimse kendisine zarar veremez, sadece yaptıkları ile kalırlar.

Kahve falında sapan görmek, sizin iyi niyetiniz kullanmak isteyen birilerine yorumlanır. Sizin çok iyi niyet ve saf düşünceler ile yaklaştığınız biri sürekli kendi çıkarı için sizi geri planda tutabilir. Sizin hakkınızı çiğneyebilir ve durumun farkına çok geç varabilirsiniz. Hakkında kötü düşünceye sahip olmadığınız bu kişinin aslında size zarar verdiği ve kullandığını sevdikleriniz size uyarabilir. Güvendiğiniz insanlar tarafından büyük bir yanılgıya düşebilirsiniz.

Kahve tabağında sapanın anlamı, hane içerisinde mal mülk konularında tartışma yaşanabilir. Sizin hakkınız olan mal mülk varsa buna el koymaya çalışan kimseler olabilir. Eğer bir süredir sizinle uğraşan akrabalarınız varsa daha dikkatli olmanız gerekebilir. Mahkemesi olan kimseler sonunda hak ve adaleti  bulurlar. Kendi hakkı olanları er ya da geç alırlar.

Kahve falında sapan ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status