Kahve Falında Sansar Görmek

Falda sansar görmek, aile huzurunu kaçırmaya çalışan birine yorumlanır. Bu kişi sizin aile saadetinizin bozulması için ortaya bir laf atabilir ya da laf taşıyabilir. Bu yaşanan aile problemleri yüzünden stresli ve zor günler geçirebilirsiniz. Bazı sağlık sorunları da canınızı sıkabilir. Özellikle psikolojinizi bozmaya çalışan kişilere karşı çok temkinli olmanızda fayda var. Sizin mutsuzluğunuzdan beslenmeye çalışan kişilerin eline koz vermemeye çalışın. Bazı sorunları herkesle paylaşmamaya ve kendi aile içinde çözmeye uğraşın. Yoksa dilden dile dolaşabilir.

Kahve falında sansar görmek, aynı zamanda dost sandığınız birinden çok büyük bir ihanet görmek anlamına gelir. Bu kişiye güvenip pek çok özel şeyinizi paylaşmış olabilirsiniz. Ancak onun aslında gerçek yüzünü görebilir ve hakkınızda pek de iyi şeyler istemediğini yakında anlayabilirsiniz. Evliyseniz, eşinizin ailesi ile de aranızda çıkacak bazı sorunlar şu günlerde evliliğinizi olumsuz etkileyebilir. Eşiniz ve onun ailesi arasında kalabilirsiniz. Belki bazı aile sorunları daha da büyüyebilir. Eşinizi sizden kıskanan kişiler tarafından üzüntü çekebilirsiniz.

Kahve fincanında sansar çıkması, son derece sinsi ve kendi çıkarları için sizinle görüşen birine yorumlanır. Sizin paranızda gözü olan biri olabilir. Ya da mutluluğunuzu kıskanan kişiler de olabilir. Etrafınızdaki kıskanç ve fesat kişilerle her şeyi paylaşmamaya gayret edin. Bazı gelecek hayallerinizi ve planlarınızı da anlatmamanız daha hayırlı olabilir. Yoksa bu hayallerinizi sizden önce gerçekleştirebilirler ve kendilerini size rakip görebilirler.

Kahve tabağında sansarın anlamı, hem aşk hayatında hem de iş hayatında size güven vermeyen insanlardan uzak durmanızda yarar olduğuna yorumlanır. Size zararı olan kişilerin farkına varabilirsiniz. Haneden biri de sizi üzecek bir şey yapabilir.

Kahve falında sansar ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status