Kahve Falında Salyangoz Görmek

Falda salyangoz görmek, geç de olsa gelen başarıya yorumlanır. İşleriniz biraz yavaş ilerlese de sonuçları sizi memnun edecek. Aşk hayatında da duygularınıza karşılık bulabilirsiniz. Özellikle maddi sıkıntılar çeken kişilerin kazançlarında az az artış olabilir. İşlerinizde her ne kadar geç de olsa başarıya ulaşmanız sizi ve sevdiklerinizi mutlu edecektir. Yeteneklerinizin farkına varabilir ve bunlardan da gelir elde etmeye başlayabilirsiniz. Eğer biriyle ortak bir iş yapıyorsanız, bu ortaklık da sizin için hayırlı olacak. Ortak işlerde de önemli gelişmeler olabilir ve daha çok kazanabilir, daha büyük başarılar için kolları sıvayabilirsiniz.

Kahve falında salyangoz görmek, aynı zamanda sağlık ve sıhhate erişmek anlamına gelir. Bir süredir sizi üzen bir konuda alacağınız haberler de sizi mutlu edebilir ve içiniz rahat edebilir. Eğer sizi huzursuz eden kişiler varsa, onlarla aranıza mesafe koyabilirsiniz. Size karşı ön yargıları olan kişiler de canınızı sıkabilir. Sizin peşinizde koşan ve rahatsız eden biri de hayatınızdan çıkabilir. Hayatınızda istemediğiniz kişiler bunu anlayacaklar. Bu sayede sadece sevdiğiniz ve size huzur veren insanlarla görüşerek, size negatif enerji veren insanlardan uzaklaşabilirsiniz.

Kahve fincanında salyangoz çıkması, bazen de sevdiklerinizin size karşı hataları karşısında öfkeli olmamak ve sabırlı olmak anlamına gelir. Eğer fincanın ortasında çıkarsa, eşinizle aranızdaki sorunların çözülmesi size bağlı olacak. Sizin bir adım atmanız ve gönlünü almanız gerekebilir. Eğer kulp çevresinde çıkarsa, bir süredir peşinizde koşan ve hayırdan anlamayan birinin artık pes edeceğine yorumlanır.

Kahve tabağında salyangozun anlamı, aileden birileri ile yıldınız bir türlü barışmıyor olabilirsiniz. Ancak siz de soğuk davranıyor olabilirsiniz. Eğer aranızda soğuk rüzgarlar esen biri varsa, onunla aranız düzelebilir. Aileden kırdığınız biri varsa, onun da kalbini almanız gerekebilir. Yoksa bu durum diğer aile fertlerinin size tepki göstermesine yol açabilir.

Kahve falında salyangoz ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status