Kahve Falında Şalvarlı Kadın Görmek

Falda şalvarlı kadın görmek, zenginliğin ve rahata ermenin simgesidir. Parasal konularda artık şansınız dönmeye başlayacak ve yavaş yavaş zenginliğin kapılarını aralayacaksınız. Öyle ki, bir anda da hiç beklenmedik yerden elinize toplu para geçebilir. Para sıkıntınızın sona ermesi bazı endişeleri de geride bırakmanız sağlayacak. Eğer bekarsanız, çok varlıklı bir insan ile dünya evine girebilirsiniz. Bu kişi sayesinde hayatınız artık çok daha rahat olabilir. Bekar erkekler için saf ve temiz bir kız ile dünya evine girmek olarak yorumlanır. Bekar kızlar, ellerini sıcak sudan soğuk suya sokmayacak bir erkek ile evlilik kararı alabilirler. Ya da çevreden böyle bir talip haberi gelebilir.

Kahve falında şalvarlı kadın görmek, bazen de işlerinizin yoluna girmesi ve geçmişteki zararları kapatmak, hırs ve çabanın artması demektir. Bir kadın size yol gösterebilir. Bu kadın biraz zengin olabilir ve maddi yönden size önemli bir yardım yapabilir. Belki hane içerisinden bir kadın da yeni bir iş kurmanızda ya da işlerinizi ilerletmenizde size parasal olarak önemli yardımda bulunmak isteyebilir. Bu gibi fırsatları iyi değerlendirmenizde fayda var.

Kahve tabağında şalvarlı kadın anlamı, hane içerisinden bir insanın evlenmesi demektir. Yakında bir akrabanızın evleneceği haberini alabilirsiniz. Eğer falına bakılan kişi bekarsa, bu sefer de evlenme kararı alacağı ve tüm hanenin buna sevineceği anlamına gelir. Yuva kuracağınız kişinin eli bol olacak. Evlilik planlarınızı daha da ertelemeyeceksiniz. Haneden de evde kalan birileri varsa, yakında kısmetleri çıkabilir.

Kahve falında şalvarlı kadın ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status