Kahve Falında Saksağan Görmek

Falda saksağan görmek, ne yapsanız bir türlü yaranamadığınız bir insan ile aranızda bir tatsızlık olacağına yorumlanır. Sizi sinirlendiren bir tutum sergileyebilir, inatçılık yapabilir. Eğer bir konuda darıldığınız biri varsa inat edip de barışmayabilir. Yakın çevrenizde dost gibi görünüp sürekli kalbinizi kıran biri de yine benzer bir şey yapıp canınızı sıkabilir. Durduk yere sizin çok fazla üstünüze gitmesine anlam veremeyebilirsiniz. Eğer sürekli sizinle uğraşan geçimsiz kimseler varsa sabırlı olmanızda yarar var. yoksa boş yere kalbinizi kırabilirsiniz.

Kahve falında saksağan görmek, yaşanılan bir aksilikten dolayı üzülmek ve bazı planların yarım kalmasına yorumlanır. İş veya eğitim hayatına yönelik plan projelerinizde aksaklıklar olabilir, kendinizi şanssız hissedebilirsiniz. Ancak yılmadan şansınızı bir kez daha denemenizde fayda var. Ortak iş yapanlar ortakları ile fikir ayrılığına düşebilirler.

Kahve Falında Saksağan Kuşu Görmek

Hane içerisinde huzur bozan kimselerden gelen haberler ile aile içi huzurunuz kaçabilir. Bir türlü yıldızınızın barışmadığı birileri varsa eşiniz veya diğer aile fertleri ile aranız açılabilir. Sizi veya onları dolduruşa getiren kimseler olabilir. Başkalarının dolduruşuna gelmemeye dikkat edin, öfke ile söylenen sözler sonrasında çok pişman olunabilir.

Kahve tabağında saksağanın anlamı, arkanızdan iş çeviren kimseler hakkında haberler alabilirsiniz. Sizin ile ilgili hain planları olabilir, yalan söylenebilir. Yüzünüze karşı yalan dolan laf eden kimselerin foyaları ortaya çıkar. Bir kez daha iyi ki inanmamışım diyebilirsiniz. Güveninizi bir kez daha sarsabilirler.

Kahve falında saksağan ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status