Kahve Falında Sakız Görmek

Falda sakız görmek, sizi ve sevdiklerinizi çekiştiren kimselere yorumlanır. Hakkınızda olur olmaz laflar yayan ve siz ne yapıyor olsanız eleştiren kimseler olabilir. Dedikodu yapan kişilerden kulağınıza laf gelebilir ve sizinle ilgili söylemiş oldukları şeyler yüzünden moraliniz bozulabilir. Eğer hane içerisinde ailenizi çekiştiren kişiler varsa yüzleşebilirsiniz, aranızda tartışma yaşanabilir. Arkanızdan gizli saklı iş çeviren kişilerin de foyaları anlaşılır ve kim ne yalan söylediyse ortaya çıkar. Size söylenen bu yalanlar yüzünden kalbinizi kırabilirler. Gözünüzden düşen kişiler olabilir.

Kahve falında sakız görmek, paylaştığınız sırları başkalarına söyleyen birine karşı dikkatli olmanız yönünde uyarı anlamı taşır. Sizin çok güvenip dertleştiğiniz ve özle hayatınıza dair bir şeyler anlattığınız birileri varsa güveninizi sarsabilirler. Başkalarına anlatmaması konusunda uyardığınız biri buna rağmen anlatabilir ve kalbinizi kırabilir.

Kahve Falında Sakız Ağacı Görmek

Çok çalışıp çabalayan kişilerin sonunda hedeflerine ulaşacaklarına ve ellerine bol para geçeceğine yorumlanır. Eğer kendi işinizi kurmayı düşünüyorsanız size ortak olacak ya da mali destek sağlayacak biri de olabilir. Aileden yardım görebilirsiniz, size inanan kişiler yardımlarını esirgemezler.

Kahve Falında Sakız Şişirmek

Çevrenizdeki bazı insanlar canınızı sıkan hal hareketlerde bulunabilirler ve güveninizi sarsabilirler. İlişkiniz varsa sevdiğiniz insandan birini kıskanabilirsiniz. Bu kişi ile arasındaki bağ sizi kıskandırabilir ve onunla görüşmesinden dolayı rahatsızlık duymaya başlayabilirsiniz.

Kahve Falında Sakız Çiğnendiğini Görmek

Başkası hakkında yaptığınız eleştiriler o kişinin kulağına gidebilir. Söylediğiniz sözler yüzünden birine karşı mahcup olabilirsiniz. Bu sebeple biri hakkında olumsuz bir şeyler söylerken dikkatli olmanızda fayda var, laf taşıyan kişiler olabilir.

Kahve tabağında sakızın anlamı, arkadaş çevresinde olumsuz olayların yaşanmasına ve moralinizi bozacak şeyler işitmeye yorumlanır. Güvendiğiniz bazı insanlara güvenmeme kararı alabilirsiniz. Sizin yüzünüze başka arkanızdan başka konuşan kişilerin de maskeleri düşer.

Kahve falında sakız ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status