Kahve Falında Saç Görmek

Falda saç görmek, yaşantınızda meydana gelecek olan olumlu gelişmelerin habercisidir ve iç sıkıntılarınızdan arınırsınız. Sürekli kafanıza takmış olduğunuz dertleriniz varsa bu dertler son bulur. İlerleyen günlerde her şey tam da sizin gönlünüze göre gerçekleşir, dertler biter. Sizinle uğraşan kimseler varsa artık bu insanlar kendi dertlerinden sizinle uğraşmaya zaman bulamazlar. Ev huzurunuzu bozan kimseler de buna son verir. Evinizde huzur artar ve sevdikleriniz ile aranız düzelir. Yakın zamanda bir ayrılık yaşayan ve ayrılık acısı çeken kimseler yeniden bir araya gelebilirler, küsler barışırlar.

Kahve falında saç görmek, yeni bir atılımda bulunmak ve zor olanı başarmak anlamına gelir. İş hayatında yeni bir teklif gelebilir. Yeni bir işe yatırım yapılabilir. Eğer bir görüşmeniz varsa beklenen sonuç gelir, anlaşma sağlanır.

Kahve Falında Uzun Saç Görmek

Gelen haberlere çok mutlu olmak ve sevincinizi çevrenizdeki insanlar ile paylaşmaya yorumlanır. Kişi ilerleyen günlerde aşk hayatında çok sevineceği haberler alır. Sevdiği insandan duygularına karşılık bulur, evlilik teklifi alınabilir.

Kahve Falında Kısa Saç Görmek

Kısa bir seyahate çıkmak ve önemli bir görüşme yapmak demektir. Örneğin iş başvurusu yapan kişiler iş başvurularından olumlu yanıt alırlar ve mülakat için sizi çağırabilirler. İş görüşmesi için bir yere gidebilir, yeni bir işe girebilirsiniz.

Kahve Falında Saç Örgüsü Görmek

Büyük bir ikilemden kurtulmak ve hayatınızdaki karmaşayı çözmek anlamına gelir. Özel hayatınızda geçirilen zor günler biter, hayatınızı paylaşacağınız doğru insan karşınıza çıkar. Evlenmek isteyenler ilerleyen günlerde doğru kişi ile tanışabilirler.

Kahve Falında Saç Topuzu Görmek

Planlı ve programlı çalışırsanız tez zamanda çok büyük bir fırsat elde edeceğinize yorumlanır. İş hayatında bir süredir beklenen terfi varsa yakında alınır. Kişi işlerinde başarıya ulaşır, emeklerinin karşılığını alır. Sınavlarınız varsa güzel geçer.

Kahve Falında Saç Fırçası Görmek

İç sıkıntılarından kurtulmak ve dert tasadan uzak durmak anlamına gelir. Sizi dertlendiren ve üzen olayları artık temelli geride bırakabilirsiniz. Yaşanan zor günler atlatılır, kalp kırgınlıkları son bulur. Sizi hak etmediğini düşündüğünüz kişilerle yolunuz ayrılabilir.

Kahve Falında Saç Taramak

Sizin arkanızdan konuşup duran her kim varsa gerçekleri öğrenirsiniz, dedikodu yapan kişilerin maskesi düşer. Sevdikleriniz ile aranızı bozmak isteyen ve dolduruşa getirmeye kalkan kimselere hemen kanmamanızda fayda var.

Kahve Falında Saç Çekmek

Çok güvendiğiniz bir insanın aslında pek de güvenilir biri olmadığı ortaya çıkar. Onun görmezden geldiğiniz yanları varsa bu yanları artık size zarar vermeye başlayabilir. Örneğin bazı huyları artık gözünüze batmaya başlayabilir.

Kahve Falında Saçı Toplu Kadın Görmek

Size haksızlık yapan kimseler bundan dolayı pişman olmasına ve gelip af dilemesine yorumlanır. Bir kadın size karşı hatasını kabullenebilir. Yeniden kalbinizi kazanmaya çalışabilir, size bir iyiliği dokunur. Kendini affettirmeye çalışır.

Kahve Falında Saçı Uzun Kadın Görmek

Bazı sorumluluklardan çok sıkılmaya ve kendi kabuğuna çekilmeye yorumlanır. Ruh haliniz değişebilir, kendinizi mutsuz hissedebilirsiniz. Üst üste gelen bazı sorunlar da keyfinizi kaçırabilir ve bir süre yalnız kalıp kafanızı dinlemek isteyebilirsiniz.

Kahve tabağında saçın anlamı,sıkıntıların çözüleceğine ve huzurunuzun artacağına yorumlanır. Hayatınıza renk katan olaylar yaşanır, güzel fırsatlar elde edebilirsiniz. Size sağlanan imkanlar artabilir, yeni iş imkanları elinize geçebilir.

Kahve falında saç ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status