Rüyada Taşla Oynamak Ne Anlama Gelir?

Rüyada taşla oynamak neye işarettir? Bu rüyanın islami tabiri ve açıklaması nasıldır? Gördüğünüz rüyanın anlamı tüm detayları ile sizlerle…

Rüyada taşla oynamak, almanız gereken bir karar yüzünden zor günler geçiriyorsanız hakkınızda her şeyin en hayırlısı olacağına yorumlanır. Örneğin iş hayatına dair bir seçim yapmak zorunda olan kişiler iş hayatlarında mutlu olacakları ve pişman olmayacakları bir seçim yapabilirler. Ya da eğitim hayatına dair bir değişiklik söz konusu olabilir. Kendi istediğiniz bölüme geçebilir veya sınavdan istediğiniz bölümü kazanıp okuma şansı elde edebilirsiniz. Rüyada küçük taşla oynamak, hayatınızda huzur dolu günler geçirmeye ve evinizde de huzura mutluluğa yorumlanır. Eğer sevdikleriniz ile bazı anlaşmazlıklarınız varsa size hak verebilirler.

Rüyada taşla top oynamak, yeni bir arkadaş çevresine girmeye ve onlarla plan projeler içerisinde olmaya yorumlanır. Örneğin ortak bir iş kurabilirsiniz. Rüyada taşla futbol oynamak, rakiplerinizi geride bırakmaya ve kendi çabalarınız ile önemli bir yere yükselmeye yorumlanır

Rüyada Beş Taş Oynamak

Eski arkadaşlarınız ile bir araya gelmek ve eski günleri yad etmek şeklinde yorumlanır. Sürpriz bir karşılaşma söz konusu olabilir. Yıllardır görmediğiniz eski çocukluk arkadaşlarınızdan hayırlı haberler alıp daha sık görüşmeye başlayabilirsiniz.

Ruya tabir

Rüyada 9 Taş Oynamak

Yeni bir arkadaş ortamına girmeye yorumlanır ve yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. İş değişikliği ya da eğitim hayatındaki bir takım değişiklikler sebebi ile yeni insanlar hayatınıza girebilir. Daha çok insan ile görüşebilirsiniz.

Rüyada Taşla Oynamak Diyanet

Dini rüya tabirlerine göre, kendiniz için bir şeyler yapmak ve mutlu olmaya yorumlanır. Uzun zamandır ertelediğiniz bir isteğinizi hayata geçirme imkanı elinize geçebilir. Kendiniz gösterebileceğiniz bir fırsat da yakalayabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kutucuğuna gördüğünüz rüyayı yazarak gönderirseniz, 3 gün içerisinde editörlerimiz tarafından rüyalarınıza yorum yapılarak yayınlanacaktır. Rüyalarınız yorumlandıktan sonra sitemizde yayınlanır. Sitemizde yer alan “iletişim” bölümünden de bize dilek, görüş ve önerilerinizi gönderebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status