Rüyada Sevdiğinin Akrabalarını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada sevdiğinin akrabalarını görmek neye işarettir? Bu rüyanın islami tabiri ve açıklaması nasıldır? Gördüğünüz rüyanın anlamı tüm detayları ile sizlerle…

Rüyada sevdiğinin akrabalarını görmek, sevdiğiniz insanın ailesi ile henüz tanışmadıysanız ilerleyen günlerde ailesi ile tanışacağınıza yorumlanır. Sevgiliniz sizi ailesi ile tanıştırmak isteyebilir. Belki de niyetinin ciddi olduğunu göstermek isteyebilir. İlerleyen günlerde evlilik yolunda ilk adımı atarak sevdiğiniz insan ile birlikte aileleri tanıştırma kararı alabilirsiniz. İlişkinizde güzel bir süreç yaşanır ve heyecanınız artabilir. Rüyada sevdiğin adamın akrabalarını görmek, kendi istek ve hayallerinize erişmeye, hem özel hayatınızda hem de kariyerinizde mutlu olmaya yorumlanır. Eğer maddi sorunlarınız varsa yakında düzelir. Evlilik yolundaki maddi engeller biter.

Rüyada sevgilinin ailesini görmek, evleneceğiniz insanın ailesinin rızasını almak ve sizi çok seveceklerine yorumlanır. Sevdiğiniz insan sizi artık herkese tanıştırmak isteyebilir. Gizli saklı bir ilişkiniz varsa bundan sonra gizlemek zorunda kalınmaz.

Rüyada Sevdiğinin Akrabalarını Görmek Diyanet

Dini rüya tabirlerine göre, henüz tanışmıyorsanız tanışmak ve çok iyi anlaşmak anlamına gelir. Tanışan kişiler ise ilerleyen günlerde sevdiğiniz insanın ailesi ile yeniden görüşebilirler. Eğer aranızda sorunlar varsa hesi geçmişte kalır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kutucuğuna gördüğünüz rüyayı yazarak gönderirseniz, 3 gün içerisinde editörlerimiz tarafından rüyalarınıza yorum yapılarak yayınlanacaktır. Rüyalarınız yorumlandıktan sonra sitemizde yayınlanır. Sitemizde yer alan “iletişim” bölümünden de bize dilek, görüş ve önerilerinizi gönderebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Nur dedi ki:

  Sabah saatleri on on bir arası gördüm bu rüyayı. Tanımadığım orta yaştan biraz daha yaşlı bir adamın arabasında bana dokunduğunu öptüğünü gördüm daha sonra yüksek bir yerde tahtadan ev gördüm her yer kardı o evin içinde bir sürü bozuk demir para gördüm onu alıyordum sonra bir anda aşık olduğum insanın akrabalarını çok güzel bir bahçede mangal tarzı birşeyler mi yapıyorlardi öyle bişey bir arada toplanmış gördüm. Ama ben sessizce bahçenin güzelliğine hayran hayran izleyip dolaşıp yanlarından gidiyordum.

 2. Ezgi dedi ki:

  rüyamda sevdiğim cocuğun akrabasıyla karşılaşıp samimi bir şekilde konuşmak ne anlama geliyor

 3. Nur dedi ki:

  Merhaba rüyada sevdiğim adam ve yeğeni ve karisi gördüm rüyamda sevdiğim adam benimle evlenmiycekmis bırakıp gidicekmis yeğenin karisi bana diyorki ben dedim dayım evlenmez diye diyor arkası bana dönük abisinin karisi oluyormuş ona diyor yeğenin karisi evlenmez demiştim diyor aynı kişiler ben çok üzülüyorum sonra yemeğinin karı arkası dönük gene sevdiğim oluyor yanıma bak diyorum beni rezil ediyorsun insalar dalga geçiyor benle diyorum

 4. @@@ dedi ki:

  Merhaba.Rüyada şu an konuşmadığım aylar önce ilişkimiz bitmiş insanı düşündüyümü görüyorum.Normal hayatda da sıkca aklıma geliyor zaten.Ama onu düşünmem rüyamda şu şekilde gerçekleşiyor: Rüyamda büyük bir gökyüzü ve bir kaç yıldız görüyorum, ve kendi kendime rüyamda söylüyorum: acaba o da bu yıldızlara bakınca beni düşündü mü.Daha sonra o insanın babaannesinin resmini ve adını görüyorum gazetede.Babaannesi normal hayatda ünlü bir kişi ve resmini görüyorum gazetede.Galiba ilk kez rüyamda yıldız görüyordum ve aklıma o geliyordu hemen, aynı rüyada onun akrabasını (babannesini) görmek te çok garipti. Gerçekten ne anlama geldiyini, ve neye işaret etdiyini bilmek isterdim.Önceden çok teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya görüşmediğiniz kişiden haber gelmesine ve pişman olduğunu öğrenmeye yorumlanır.

DMCA.com Protection Status