Rüyada Para Yetmemesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada para yetmemesi neye işarettir? Bu rüyanın islami tabiri ve açıklaması nasıldır? Gördüğünüz rüyanın anlamı tüm detayları ile aşağıda yer almaktadır.

Rüyada para yetmemesi, tam da ihtiyaç duyulan bir anda elinize toplu para geçeceğine yorumlanır. Ödemelerini nasıl yapacağı konusunda düşünen kişilerin eline gereken anda para geçebilir ve bu sayede zamanında tüm borçlarınızı kapatabilirsiniz. Size ödeme yapacak olan insanlar da ödemelerini zamanında yağarak sizi mağdur etmezler. Beklenen paralar zamanında elinize geçer ve endişeniz biter. Ya ödeyemezsem diye edişe yapanların içi rahatlar. Rüyada hesaba para yetmemesi, yeni gelir sağlamaya ve ek gelir kazanmaya yorumlanır. Bir süredir uğraş verilen işler varsa para kazandırmaya başlayabilir. Kazancı yetmeyenlerin de maaşlarına zam gelebilir.

Rüyada alışverişte para yetmemesi, cebinize daha çok para girmesine ve bollu bereket içerisinde bir yuvaya yorumlanır. Hem sizin hem de ailenizin parası artabilir ve sofranızda bereket eksik olmaz. Tüm aile rahat geçim sağlanır ve evinizin tüm eksikliklerini giderebilirsiniz.

Rüyada Kasada Para Yetmemesi

Çevrenize borçlarınız varsa hepsini kapatmaya ve kimseye borçlu kalmamaya yorumlanır. Aile fertleri ile de aranızda para meselesi kalmaz. Özellikle kredi borcu olan kişiler tüm kredi borçlarını ödeyebilirler ve artık elinizde daha çok para kalır.

Rüyada Bakkalda Para Yetmemesi

Yeni bir eve taşınmaya veya ev sahibi olmaya yorumlanır. Başka bir yere taşınabilirsiniz. Eğer kiracı iseniz de kendi evinize taşınabilir ve mal mülk edinebilirsiniz. İşsiz olanlar ise yakın bir yerde işe girebilirler ve ailelerinden uzak kalmazlar.

Rüyada Parasız Kalmak

Bir türlü kendi ihtiyaçlarını karşılayamayan ve hep ailesinin yakınlarının borçlarına masraflarına yetişenler için artık kendi ihtiyaçlarına da para yeteceğine yorumlanır. Uzun zamandır size külfet olan insanlar varsa kendi paralarını kazanmaya başlar. Bu sayede artık daha iyi şartlar elinize geçer.

Rüyada Para Yetmemesi Diyanet

Dini rüya tabirlerine göre, ev hayatında rahat geçineceğine ve ailenizle birlikte zenginliğe erişmeye yorumlanır. Aynı anda hem sizin hem de ailenizin maddi olanakları çoğalır. Eskisinden çok daha iyi olanaklara sahip olunabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kutucuğuna gördüğünüz rüyayı yazarak gönderirseniz, 3 gün içerisinde editörlerimiz tarafından rüyalarınıza yorum yapılarak yayınlanacaktır. Rüyalarınız yorumlandıktan sonra sitemizde yayınlanır. Sitemizde yer alan “iletişim” bölümünden de bize dilek, görüş ve önerilerinizi gönderebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Ramazan dedi ki:

    Rüyada bir lokantada yemek yedik kasaya hesabı ödemeye gitim yanlız param yetmedi hesabı ödemeye eksik ödeme Yaptım.

  2. idris dedi ki:

    Selamın aleyküm.benim iki ruyamvar.1 rincisi ruyamda birşey alıyorum ve 8,33 tl tutuyor ama bende 5 tl var param yetmiyor.2 ikincisi ruyamda köydeki evedeyim ve arka tarafta ahır var bizim orda dışarda koçları görüyorum diyorumki bunlar neden dışarda bunları ahıra sürüyorum içerdede var ve ahırın kapısı yok sonra ahırın kapısını kapatmaya çalışıyorum menteşe olmuyor sonra kapıyı yere yatırıp takmaya çalışırken bir bakıyorum yanımda rahmetli babam bana yardım ediyor ve kapıyı kapatıyorum sonra bir anda ahırın dışına çıkıyorum bakıyorumki baba evin en başında ve benim elimde ufak bir sopaya benzer odun ve bağırıyorum Allahu ekber diye 3 kere sol tarafıma bakıyorum birisi tırpanla şeker pancarını üstünü biçiyor yeşil olan kısmını ve oda bana bakıyor ve babam evin diğer başından çıkıyor ama konuşmuyoruz ruyadan uyaniyorum.yorumlarsanız sevinirim

  3. Merjen dedi ki:

    Rüyamda yerden para aliyorum sonra telefon satin almak istiyorum ama almak istedigim telefona param yetmiyor.

DMCA.com Protection Status