Rüyada Pamukkale Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Pamukkale görmek neye işarettir? Bu rüyanın islami tabiri ve açıklaması nasıldır? Gördüğünüz rüyanın anlamı tüm detayları ile aşağıda yer almaktadır.

Rüyada Pamukkale’yi görmek¸ çok önemsediğiniz insanların size hayırlı haberler getireceklerine yorumlanır. Birlikte seyahate de çıkabilirsiniz. Uzun zamandan beri görmek istediğiniz yakınlarınız varsa sizi davet edebilirler. Dostlarınız ile bir araya gelerek güzel zaman geçirebilir, onlardan yardım destek görebilirsiniz. İşsiz olanlar eş dost vesilesi ile işe girerler. Eskiden yapılan iyilikler yakında karşınıza çıkabilir. Beklenmedik bir anda bir yakınınızdan gelen habere çok mutlu olabilirsiniz. Rüyada pamukkale travertenleri görmek, maddi sıkıntısı olanların da gelirinin düzelmesine ve rahat geçinmeye yorumlanır. Parasızlıktan şikayet eden kişiler artık eskisinden daha iyi kazanca ulaşabilirler. Maaşınıza zam gelebilir veya ek gelir ile de geliriniz artabilir.

Rüyada denizli pamukkaleye gitmek, eskiden çok iyi anlaştığınız insanlar ile yeniden görüşmek ve eski günleri yad etmek demektir. Ayrıca eski sevgiliniz ile de yeniden görüşmeye başlayabilirsiniz. Biten bir ilişkiye yeniden devam edilebilir. Rüyada travertenlere gittiğini görmek, yapılacak olan bir seyahatte çok güzel zaman geçirmek ve yeni yerler görmeye yorumlanır. İş ya da başka sebepler ile çıkılan yolculukta keyif alabilirsiniz.

Rüyada Mavi Traverten Görmek

Gelecek günlerde böyle bir hayaliniz varsa gerçekleşmesine yorumlanır. Tatil veya seyahat planları olanlar ertelemek zorunda kalmazlar. Çok yoğun çalışan ve gezmeye fırsat bulamaya kişiler de bu rüyayı görürse, yakında kendinize de zaman ayırabilirsiniz.

Rüyada Pamukkale Görmek Diyanet

Dini rüya tabirlerine göre, yakında çıkılacak olan seyahatin sizi ve ailenizi mutlu edeceğine ve birlikte yeni yerler gezip görmeye yorumlanır. Uzun zamandır merak ettiğiniz yerler varsa da gezip görebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kutucuğuna gördüğünüz rüyayı yazarak gönderirseniz, 3 gün içerisinde editörlerimiz tarafından rüyalarınıza yorum yapılarak yayınlanacaktır. Rüyalarınız yorumlandıktan sonra sitemizde yayınlanır. Sitemizde yer alan “iletişim” bölümünden de bize dilek, görüş ve önerilerinizi gönderebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Nilüfer Akay dedi ki:

    Rüyamda denizin üzerinde geminin üstünde fotoğraf çekindim birde pamukkale traveterleri gibi bir derenin üzerinde duman çıkıyordu sıcak suydu

  2. Gül dedi ki:

    Rüyamda Pamukkale tranverterine gidiyorum her yer bembeyaz suyu böyle kaynak suyu gibi altan kaynayarak çıkıyor fokur fokur ama sıcak değil suya giriyorum kocaman denize girmiş gibi hissediyorum o küçük havuzlar aşağı doğru kocaman bir yer oluyor. Ben daha Pamukkaleye hiç gitmedim bu arada 🙂 fotoğraflardan gördüğüm kadarıyla biliyorum. Ama rüyamda çok güzeldi. orada kuzenimle karşılaştık. Bana burayı keşfettiğini her hafta geldiğini söyledi. O kuzenim şimdi yurt dışında yaşıyor.

  3. Kader dedi ki:

    Rüyada pamukklaye gidip içine giriyodum ama içinde böyle otlar falanda vardı yuruyodum icinde

DMCA.com Protection Status