Rüyada Ölüyü Mezarın Üstünde Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada ölüyü mezarın üstünde görmek neye işarettir? Bu rüyanın islami tabiri ve açıklaması nasıldır? Gördüğünüz rüyanın anlamı tüm detayları ile sizlerle…

Rüyada ölüyü mezarın üzerinde görmek, sizi içten içe rahatsız eden bir konuda hayırlı bir gelişme olmasına yorumlanır. Kendinizi yıprattığınız ve çok üzdüğünüz bir konuda artık endişeler ve üzüntüler geride kalır. Eğer hasta olan bir yakınınız varsa ondan iyi haberler gelir. Kendi ailesi için üzülen endişe duyan kişiler de onlardan gelecek olan haberler ile birlikte mutluluklarına ortak olurlar. Eğer derdi olan bir yakınınız varsa bu derdinden kurtulur. Davası olan kimselerin davalarından gelen haber mutlu eder.

Rüyada ölmüş birini mezarda görmek, size karşı yapılan bir haksızlık varsa bu haksızlığı ortaya çıkarmak ve herkesin öğrenmesini sağlamak anlamına gelir. Kendinizi mahkeme yolu ile de savunmanız gerekebilir. Mal mülk paylaşımı olacak kişiler de bir takım anlaşmazlıklar yüzünden mağdur hissedebilirler ancak haklı oldukları kısa sürede ortaya çıkar.

Rüyada Ölüyü Mezarın Üstünde Görmek Diyanet

Dini rüya tabirlerine göre, küs olduğunuz birileri varsa barışmak için karşı tarafın ilk adımı atacağına yorumlanır. Zamanında size ve ailenize yapılan bir haksızlık yüzüyle konuşmadığınız insanlar varsa bu kişiler ile de aranızdaki buzlar erir. Hatalarını kabul ederek telafi etmeye çalışabilirler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kutucuğuna gördüğünüz rüyayı yazarak gönderirseniz, 3 gün içerisinde editörlerimiz tarafından rüyalarınıza yorum yapılarak yayınlanacaktır. Rüyalarınız yorumlandıktan sonra sitemizde yayınlanır. Sitemizde yer alan “iletişim” bölümünden de bize dilek, görüş ve önerilerinizi gönderebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status