Rüyada Ölünün Yemeğe Çağırması Ne Anlama Gelir?

Rüyada ölünün yemeğe çağırması neye işarettir? Bu rüyanın islami tabiri ve açıklaması nasıldır? Gördüğünüz rüyanın anlamı tüm detayları ile aşağıda yer almaktadır.

Rüyada ölünün yemeğe çağırdığını görmek, eş dost akrabadan davet almaya yorumlanır. Sizi ve ailenizi yemeğe çağıran ve görüşmek isteyen yakınlarınız olabilir. Aranız açık olan birileri varsa da yeniden barışmak için barış yemeği yiyebilirsiniz. Eşinden ya da sevgilisinden ayrılan kişiler yeniden barışabilirler. İşsiz olan biri için bu rüya yakında gireceği işte güzel maaş alacağına ve kazancıyla rahat geçineceğine yorumlanır. Bir süredir para sıkıntısı çeken kişilerin maddi durumu düzelir ve bol kazanç sağlanır.

Rüyada ölmüş birinin seni yemeğe çağırması, aynı zamanda büyük iş anlaşmaları yapmak şeklinde de yorumlanır. Eğer kendi işinizi yapıyorsanız önemli bir iş anlaşması ve belge evrak imzalanabilir. Bir süredir istenilen bir ortaklık gündemde ise bu ortaklık yakında yapılır. İş hayatında doğru adımlar atılır ve mali durum düzelir.

Rüyada Ölünün Yemeğe Çağırması Diyanet

Dini rüya tabirlerine göre, helal kazanca ve sofranızda rızkın bereketin artacağına yorumlanır. Eğer uzun zamandır beklenen bir iş fırsatı veya iş anlaşması varsa da sonuca varılır. Mesleğinizde oldukça hayırlı gelişmeler olabilir ve karlı yatırımlar yapılabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kutucuğuna gördüğünüz rüyayı yazarak gönderirseniz, 3 gün içerisinde editörlerimiz tarafından rüyalarınıza yorum yapılarak yayınlanacaktır. Rüyalarınız yorumlandıktan sonra sitemizde yayınlanır. Sitemizde yer alan “iletişim” bölümünden de bize dilek, görüş ve önerilerinizi gönderebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Selvi dedi ki:

  Ruyamda hasta kayinpederim in eski haline döndüğünü ve ölen ens onu et yemege mangala çağırdığını soyluyirdu

 2. Kadir dedi ki:

  Rüyamda oruçtum ve tarlada kardeşim le babam vardı vefat eden annem aradı bizi yemeğe çağırdı ama yetişemeden uyandım

 3. Sabahat dedi ki:

  Ruyamda ölmüş olan babamin halasının gördüm rahmetli ev sevdiği yemeği yiyordu sarma bnide sofrasına davet etti bnde oturup onunla yemk yiyordum

 4. Amin dedi ki:

  Merhaba rüyamda ablamın beni arayıb babaannemin yemeğe çağırdığını gördüm. Bu arada baba annem rahmetli oldu bir kaç ay önce

DMCA.com Protection Status