Rüyada Ölünün Oynaması Ne Anlama Gelir?

Rüyada ölünün oynaması neye işarettir? Bu rüyanın islami tabiri ve açıklaması nasıldır? Gördüğünüz rüyanın anlamı tüm detayları ile aşağıda yer almaktadır.

Rüyada ölmüş birinin oynadığını görmek, yorgun ve bitkin olduğunuz her ne varsa bir süre ara vermeye ve kendinize zaman ayırmaya yorumlanır. İş hayatında çok çalışan ve her işe yetişmeye çalışan, üzerinde çok yük sorumluluk olan kişilerin yakında yükü hafifler. Biraz da kendinize ve ailenize zaman ayırabilirsiniz. İşi veya eğitimi sebebi ile ailesiyle görüşemeyen kişiler de yakında görüşebilirler. Aileniz ile sık sık bir araya gelip özlem giderebilir ve hoş sohbet muhabbetlerde bulunabilirsiniz.

Rüyada ölülerin oynaması, ailevi sorunları çözmek ve kendi hatalarınız varsa da bunları telafi etmeye yorumlanır. Aile içi kırgınlıklar geride kalır. Yakında her türlü problem biter. Özellikle de kardeşler arasında yaşanan sorunlar varsa yakında son bulur. Kardeşleriniz ile daha iyi geçim olur.

Rüyada Ölmüş Birinin Kumar Oynaması

Aile içinde düşünmeden harcamalar yapan veya borçları olan biri varsa bu kişinin artık daha temkinli olmasına ve sizin uyarılarınızı dikkate almasına yorumlanır. Sorumsuz şeklinde yapılan harcamaların ardından zor durumda olanlar da maddi durumlarını düzeltebilirler.

Rüyada Ölünün Oynaması Diyanet

Dini rüya tabirlerine göre, sağlık sorunları olanların sıhhate erişmesine ve üzerinizdeki yorgunluğun bitkinliğin azalmasına yorumlanır. Ruhsal olarak da çöküntü yaşayan kişiler ruh sağlığı düzelir ve artık daha neşeli mutlu olunabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kutucuğuna gördüğünüz rüyayı yazarak gönderirseniz, 3 gün içerisinde editörlerimiz tarafından rüyalarınıza yorum yapılarak yayınlanacaktır. Rüyalarınız yorumlandıktan sonra sitemizde yayınlanır. Sitemizde yer alan “iletişim” bölümünden de bize dilek, görüş ve önerilerinizi gönderebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Vefa dedi ki:

  Aslinda benim annem 2010 yilda vefat etdi dün akşam ruyamda gördümki annem olmuş kefene sardilar ve uzatdilar tabuta sonra kuran okunurken annem kefenli uyandi ve benim ismimi soyledi benden yardim istiyo ben olmedim diyo cok acinacakli bir ruyaydi🥲

 2. Nezahat Akarca dedi ki:

  Rüyamda ölen eniştemin çocuklarıyla oynadığını gördüm biz izliyorduk onları ama yüzünü göremedim sırtı dönüktü

 3. Nezahat Akarca dedi ki:

  Rüyamda ölen eniştemin çocuklarıyla oynadığını gördüm biz izliyorduk onları

 4. Sheker dedi ki:

  Ruyada olmuş erkek kardesim beni Karla vuruyor ne anlama geliyor

 5. Nesli dedi ki:

  Rüyamda ölen çok sevdiğim görümcemin saçını yaptırmış güzel renkli bi kıyafet giymiş devamlı oynadını oğlunun bineğlencesinde devamlı oynadığını gördüm ama yüzünü hiç görmedim ve yüzümede hiç bakmadı anlamı nedir

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hanede hasta birinin iyileşmesine ve iyi haber almaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status