Rüyada Ölünün Diriden Bir Şey İstemesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada ölünün diriden bir şey istemesi neye işarettir? Bu rüyanın islami tabiri ve açıklaması nasıldır? Gördüğünüz rüyanın anlamı tüm detayları ile aşağıda yer almaktadır.

Rüyada ölünün diriden bir şey istemesi, çevrenizde derdi kederi olan ancak kimse ile paylaşamayan birine yorumlanır. Sonunda çareyi sizinle paylaşmakta bulabilir ve size içini dökebilir. Hiç kimseye güvenmeyip de sadece size inanıp güvenen yakınlarınızın dert ortağı olabilirsiniz. Sizin yardımınızı isteyebilir, zor günlerinde sadece sizi yanlarında görmek isteyebilirler. Özel hayatı veya maddi sorunları yüzünden de bir hayli dertli olan bir yakınınıza yardım edip onu bu durumdan kurtarabilirsiniz.

Rüyada ölünün senden bir şey istemesi, çevrenizde iyi sözler ile anılmak ve iyi bir insan olarak sizden bahsedilmesine yorumlanır. Toplum önünde itibarınız artabilir ve insanlar size gözü kapalı bir şekilde güvenip bir şeyler emanet edebilir, sırlarını paylaşabilirler. Uzun zamandır aile içerisinde sorunlar ile boğuşuyorsanız da yakında selamete erişilir. Aile fertlerinin yüzü güler ve ev içi saadet artar.

Rüyada Dirinin Ölüye Bir Şey Vermesi

Elinize değerlendirebileceğiniz güzel bir fırsat geçeceğine ve çevrenizden iyilik göreceğinize yorumlanır. Zamanında destek verip yanında olduğunuz dostlarınızdan beklemediğiniz iyilikler görebilirsiniz. Size herhangi bir konuda yardımcı olabilirler.

Rüyada Ölünün Diriden Bir Şey İstemesi Diyanet

Dini rüya tabirlerine göre, iyi bir amele ve hayır duası almaya yorumlanır. Sevdiklerinizin zor günlerinde de akıllarına gelen ilk isim olabilirsiniz. Size güvenip inanan insanlar çoğalırlar ve güzel sözler işitilir. Yakınlarınızın dertlerine derman olabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kutucuğuna gördüğünüz rüyayı yazarak gönderirseniz, 3 gün içerisinde editörlerimiz tarafından rüyalarınıza yorum yapılarak yayınlanacaktır. Rüyalarınız yorumlandıktan sonra sitemizde yayınlanır. Sitemizde yer alan “iletişim” bölümünden de bize dilek, görüş ve önerilerinizi gönderebilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Mehmet dedi ki:

  Rüyada anneannem teyzemle birlikte biraz yeşillik almış elinde Bende onu elinden alıyorum eşime ona bunu katmer yapalım diyorum sonra ama anneannem ölü o yiyemez diyorum Bir katmer yapıp Mezarın başına koyarız diyorum Eşim yeşilliği doğrayıp biraz mezarına serpiştiriyor Bende hayır serpiştirme bir katmer yap mezarının üstüne koyak diyorum sonra uyandım Not: anneannemin yanındaki teyzem sağdır.

 2. Ebru dedi ki:

  Bir tanıdığımız rüyasında annemi görmüş hediye istiyormuş ne anlama gelmektedir şimdiden tsk ederim.

 3. Hatice Demir dedi ki:

  Rüyamda rahmetlik kayinpederim hazırlanan yemeği yemeyip kayinvalidemden nane limon istedi limonu büyük olarak at içine dedi ne anlama geliyor tesekkurler

 4. Mehmet Kuş dedi ki:

  Ben rüyamda babamın arkadaşının bize geleceğini hatta kendi arabamla gidip getirdim bana arabamı değiştirmemi söyledi bende hemen sattım ağırlasık gece yatacağımız zaman benden kendisine boş bi oda ve telefonumu İnterneti istedi vermedim babam bana kızdı kavga ettik evden ayrıldım

DMCA.com Protection Status