Rüyada Ölüden Kan Gelmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada ölüden kan gelmesi neye işarettir? Bu rüyanın islami tabiri ve açıklaması nasıldır? Gördüğünüz rüyanın anlamı tüm detayları ile aşağıda yer almaktadır.

Rüyada ölüden kan geldiğini görmek, zamanında size imkansız gibi gelen bir şeyler varsa yakında bu imkansız dediğiniz şeylerin gerçek olmasına yorumlanır. Başka bir yerde yaşama veya iş bulma hayali olanların bu hayalleri gerçekleşir. Uzun zamandır görmediğiniz insanlar hayatınıza girebilir. Asla affetmem dediğiniz insanlar varsa da bu insanları yakında affedebilirsiniz. Rüyada ölmüş birinden kan gelmesi, aynı zamanda dertten tasadan kurutmaya yorumlanır. İçinize dert olan bir şey varsa yakında içiniz rahat eder.

Rüyada ölünün burnundan kan gelmesi, üzüntülerin ve özlemlerin sona ereceğine yorumlanır. Hiç umudunuzun olmadığı bir konuda bir anda umutlarınız yeniden yeşerir. Tekrar ümitlenebilir ve yeniden bazı istek arzularınıza sıkı sıkı tutunabilirsiniz.

Rüyada Ölüden Kan Almak

Sırları olan biri varsa bu kişinin gelip size sırtlarını paylaşmasına ve başka bir insanın derdine ortak olmaya yorumlanır. Hiç kimseye güvenmeyip de sadece size güvenen biri size derdini açabilir ve sizden bir çıkış yolu bekleyebilir. Sevdiklerinize zor zamanlarında yardımlarınız dokunabilir.

Rüyada Ölüden Kan Gelmesi Diyanet

Dini rüya tabirlerine göre, kötülükten uzak durmaya ve herkesin hakkı olanı almasına, size de hakkınız neyse verilmesine yorumlanır. Zamanında size haksızlık yapan kişiler de gelip af dileyebilir veya helallik isteyebilirler. Hiç kimsede hakkınız kalmaz. Sizi üzen ve gözyaşı döktüğünüz bir konuda içiniz rahatlar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kutucuğuna gördüğünüz rüyayı yazarak gönderirseniz, 3 gün içerisinde editörlerimiz tarafından rüyalarınıza yorum yapılarak yayınlanacaktır. Rüyalarınız yorumlandıktan sonra sitemizde yayınlanır. Sitemizde yer alan “iletişim” bölümünden de bize dilek, görüş ve önerilerinizi gönderebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Nuray kaya dedi ki:

    Ruyam da 2 ay once vefat eden ablami tekrar kefenlerken goruyorum avret yerinden kan geldigini goruyorum ve sonra ablam canlaniyor aslinda ölmemiş

DMCA.com Protection Status