Rüyada Ölü Hayvanın Canlanması Ne Anlama Gelir?

Rüyada ölü hayvanın canlanması neye işarettir? Bu rüyanın islami tabiri ve açıklaması nasıldır? Gördüğünüz rüyanın anlamı tüm detayları ile aşağıda yer almaktadır.

Rüyada ölü hayvanın canlanması, sağlık problemleri olan kişiler için yakında tedavi veya ameliyat olarak yeniden sağlıklarına kavuşmaları anlamına gelir. Yaşanan sağlık problemlerinin ardından yeniden sıhhatinize kavuşabilirsiniz. Psikolojik olarak da sizi yıkan ve üzen konularda yaşanacak olan hayırlı gelişmeler ile ruh sağlığınız iyileşebilir. Ruhsal olarak kendinizi daha dingin ve çok daha zinde bir şekilde hissedebilirsiniz. Rüyada ölmüş hayvanın canlandığını görmek, aynı zamanda zoru başarmak şeklinde de yorumlanır. Size inanıp güvenen insanların da desteği ile büyük başarıların altında adınız  geçer. Yeni ve yaratıcı işler ortaya koyabilirsiniz. Sanatla uğraşanların hayran kitlesi artar. İş hayatında da takdir gören işler ortaya konur.

Rüyada ölü bir hayvanın dirilmesi, yakında insanların sizin adınızdan övgü ile bahsedeceklerine yorumlanır. Şan şöhret sahibi olunabilir. Zamanında görünmez olduğunuz konularda artık insanlar sizi görüp takdir ederler. İnsanlar sizi ayakta alkışlayabilirler.

Rüyada Kurbanın Canlanması

Hane içerisinde düğün dernek olacağına yorumlanır. Eş dost akraba ile toplanarak hayırlı bir iş için bir araya gelebilir ve kutlama yapabilirsiniz. Uzun zamandan evlenmek isteyen kişiler de muradına erebilirler. Sevdikleriniz mutluluklarınız günden güne çoğalır.

Rüyada Ölü Hayvanın Canlanması Diyanet

Dini rüya tabirlerine göre, hayırlı işler ile anılmak ve sizden beklenilenin üzerinde başarılı olmaya yorumlanır. İş veya eğitim hayatında radikal değişimler olabilir. Hayrını göreceğiniz yatırımlar yapabilir, işler ortaya çıkarabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kutucuğuna gördüğünüz rüyayı yazarak gönderirseniz, 3 gün içerisinde editörlerimiz tarafından rüyalarınıza yorum yapılarak yayınlanacaktır. Rüyalarınız yorumlandıktan sonra sitemizde yayınlanır. Sitemizde yer alan “iletişim” bölümünden de bize dilek, görüş ve önerilerinizi gönderebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Tuğba dedi ki:

  Rüyamda kendi inegimiz ikiz dana doğurdu ikisde beyaz biri daha küçük küçük olan ölü doğdu ve masaj yaparak canlandirdim

 2. DUYGU KILINÇ dedi ki:

  Ruyamda bi aslan gordum batakliktan olmus bi sekilde cikarilip kalbi yeniden takilip diriliyordu

 3. DUYGU KILINÇ dedi ki:

  Selamun aleyküm ben univerisite sinavina girdim bu sene ona niyet edip yattim bi aslan vardı ruyamda batakligin etrafinda dolandı sonra öluydu cikti kalbi yeniden temizlenip takildi ve aslan yeniden canlandi hayir mi acaba ruyam cevap verirseniz sevinirim ☺️

 4. DUYGU KILINÇ dedi ki:

  Selamun aleyküm ben ruyamda bi aslan gördüm aslan batakligin etrafinda dolaşti ölüydü ciktiginda sonra kalbi yikanip tekrar takildi aslan yeniden canlandı

 5. Beri dedi ki:

  Merhaba, rüyamda kuzenim köyden iki tane kesilmiş siyah tavşan getirmişti bize, annem ve amcam onu pişirmeye uygun hale getirmek için küçük parçalara ayiriyorlardi bacaklarını kestiler ama canlandı vücudu ve kesilen ayağı hareket ediyordu. Bende inanılmaz korkuyordum. Sonra uyandım. Anlamı nedir acaba?

 6. Abdulvahap boynikara dedi ki:

  Rüyamda rahmetli babam rahmetli abime bana git ona sigara al dedi abim olduğu için babamda rüyamda gerçekmi gibisinden ben ve kardeşim bide rahmetli abinle fotoğraf çekinin eğer abin görülürse fotoğrafta ölmemiştir gibisinden bi konuşma yaptı ve ben o esnada uyandim

 7. ASEL dedi ki:

  Rüyamda bir ölen bir buzağının tekrar canlandığını gördüm ve bir kaç buzağıda canlanıyordu annelerine koşuyordu

 8. Gül dedi ki:

  Merhaba rüyamda bir evin çatısında maket gibi bir zürafa görüyordum dokundum canlandı daha sonra korkup ondan kaçtım ardından bir at geldi bu ne anlama geliyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yatırım yapmaya, evinizde berekete yorumlanır.

 9. Çağla dedi ki:

  Merhaba, rüyamda yemek için dışarıdan et sipariş ettiğimi ve beyaz bir kuzu ile kahverengi bir tavuğu kızımla yediğimizi gördüm.Ancak hayvanlar daha sonra canlandı ve kuzunun karnı yemiş olduğumuz için boştu.Ayrıca tavuğun yanında da bacağı kopmuş bir horoz vardı.Yorumunuzu rica ederim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni iş imkanlarına ve rahat kazanca yorumlanır.

DMCA.com Protection Status