Rüyada Ölü Balığın Canlandığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada ölü balığın canlandığını görmek neye işarettir? Bu rüyanın islami tabiri ve açıklaması nasıldır? Gördüğünüz rüyanın anlamı tüm detayları ile aşağıda yer almaktadır.

Rüyada ölmüş balığın canlanması, zamanında teptiğiniz kısmetleriniz varsa bu kısmetlerin yeniden dönüp dolaşıp sizi bulmasına yorumlanır. Bir zamanlar önünüze çıkan fırsatları geri çevirmek zorunda kaldıysanız pişmanlık biter. Aynı fırsatlar yeniden sizin elinize geçer. Özellikle de bekar olanların hayırlı talipleri çıkar. Sevdiğinden ayrılanlar yeniden bir araya gelerek evlenebilirler. Bir zamanlar ilişki düşünmediğiniz biri ile de yeni bir ilişkiye başlanabilir. Sizin kısmetiniz olan her ne varsa dönüp dolaşıp sizi bulur. Rüyada ölü balıkların canlandığını görmek, kısmetlerin artmasına ve çok sevinmeye yorumlanır. İş hayatında yeni anlaşmalar yapılabilir ve yeni kazanç kapıları aralanır. Birkaç yerden birden elinize bol para geçebilir.

Rüyada ölmüş balığın dirildiğini görmek, ayrılanların barışmasına, kaçan fırsatların yakalanmasına yorumlanır. Mal mülk kaybı yaşayanlar da yeniden mal mülk edinebilirler. Eğer uzun zamandır beklediğiniz haber varsa gelir. İşsiz olanlar tekrar bir işe girerler. Kapanan kısmetler yeniden açılır. Uzun zamandır talihsizlikler ile uğraşan kişiler şeytanın bacağını kırarlar.

Rüyada Ölü Balığın Canlandığını Görmek Diyanet

Dini rüya tabirlerine göre, çekilen sıkıntıların bitmesine ve eskisinden daha iyi duruma gelmeye yorumlanır. Gelecek günlerde sürpriz olaylar yaşanabilir ve beklenmedik anda gelen haberlere çok sevinebilirsiniz. Ummadığınız insanlar da sizinle iletişim kurabilirler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kutucuğuna gördüğünüz rüyayı yazarak gönderirseniz, 3 gün içerisinde editörlerimiz tarafından rüyalarınıza yorum yapılarak yayınlanacaktır. Rüyalarınız yorumlandıktan sonra sitemizde yayınlanır. Sitemizde yer alan “iletişim” bölümünden de bize dilek, görüş ve önerilerinizi gönderebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. MUSTAFA dedi ki:

  Rüyamda kirlenmiş bir derede bir ölü balık alıyorum elime rengi hamsi renginde belki hayata geri döner diye koşa koşa temiz bir dereye bırakıyorum balığı balık hamsi büyüklüğünde suya bırakmamla yavaş yavaş cannlanıyor ve birden kendinde en 20 kat büyük ve kırmızı bir balığa dönüyor hopluya zıplıya yüze yüze gidiyor bende ne güzel balık oldu diyorum.

 2. Saygın dedi ki:

  Merhaba rüyamda akvaryum da bir turuncu hareketsiz süs baliginin öldüğünü düşündüm ve tam bir başka balık alicakken balık hareketlenmeye başladi ve kararından vazgeçtim yorumlarsanız minnettar olacağım .

 3. Serpil baysal dedi ki:

  Kakalı suya düşen bebek boğuluyor daha sonra balığa dönüşüyor ve ben teyzemle onu tekrar hayata döndürüyorum. Oda tekrar insan olarak canlanıyor.

 4. Zeynep dedi ki:

  Rüyamda tuzlu suyun içinde göl gibi bir yer ve artı yan tarafı bostan ve pamuk ekili bir yer ben sifonlari açıyorum bu su ekinlere zarar vermesin diye sifonlar açıldıktan sonra bakıyorum balıklar ölmek üzere onlari tekrar canlandırmaya çalışıyorum bunun anlamı ne acaba

 5. Nisa dedi ki:

  Küçük fanusumuzda balığımız var normal de rüyamda hamsi ve farklı balıkları hepsi ölüler fanusun içine atıyorum hiç boş yer kalmıyor fanusta bakıyorum onlara ve biraz zaman geçtikçe farklı olan balıklar hareket edip canlanmaya başlıyorlar hamsiler ölü hala ve biraz zaman geçince sadece farklı olan balıklar kalıyor için de ve büyümeye başlıyorlar bayağı büyüyorlar

DMCA.com Protection Status