Rüyada Ölmüş Birinin Yüzük Takması Ne Anlama Gelir?

Rüyada ölmüş birinin yüzük takması neye işarettir? Bu rüyanın islami tabiri ve açıklaması nasıldır? Gördüğünüz rüyanın anlamı tüm detayları ile sizlerle…

Rüyada ölmüş birinin yüzük taktığını görmek, hayırlı bir talip haberi alınması anlamına gelir. Evlenmek isteyen biri bu rüyayı görürse ailesinin de onay vereceği temiz kalpli ve iyi niyetli biri ile dünya evine girer. Yeni tanışacağınız biri ile ilk görüşte aşık olabilir ve o kişi ile kısa sürede nikah masasına oturabilirsiniz. Evlenmek isteyen ancak önünde pek çok engeli olan kişiler haneden destek görebilirler, araya giren kişiler sayesinde evlilik yolunda engeller kalkar. Evli olan biri ise sevdiklerinin evlenip barklanmasına destek olup hayır duası alırlar. Rüyada ölünün parmağında yüzük görmek, hem iş hem de aşk hayatında yüzünüzün gülmesine yorumlanır. Sevdiğiniz insanla birlikte güzel işler başarabilirsiniz.

Rüyada ölen birinin alyans takması, sevenlerin kavuşması anlamına gelir. Eşinden ya da sevgilisinden yeni ayrılan kişiler tekrar barışıp bir araya gelirler. Eşiniz ile aynı çatı altında daha mutlu mesut geçinebilirsiniz. Sizin huzurunuzu bozan bir konuda hayırlı gelişmeler olur ve ailevi sorunlar geride kalır.

Rüyada Ölünün Altın Yüzük Takması

Kendi istek ve arzularınıza tez zamanda erişmek ve aile içerisinde de mutlu olmaya yorumlanır. Sevdikleriniz sizin adınıza çok mutlu olurlar. Hayırlı bir evlilik yapılır ve ev hayatında daha mutlu huzurlu olunur.

Rüyada Ölmüş Birinin Yüzük Takması Diyanet

Dini rüya tabirlerine göre, hatalardan dönmek ve doğru insan ile birlikte olmaya yorumlanır. Aşk hayatında sizin için doğru insan karşınıza çıkar ve ilk görüşte onun evleneceğiniz insan olduğunu anlayabilirsiniz. Şansınız bahtınız açık olur.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kutucuğuna gördüğünüz rüyayı yazarak gönderirseniz, 3 gün içerisinde editörlerimiz tarafından rüyalarınıza yorum yapılarak yayınlanacaktır. Rüyalarınız yorumlandıktan sonra sitemizde yayınlanır. Sitemizde yer alan “iletişim” bölümünden de bize dilek, görüş ve önerilerinizi gönderebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Ahu Paça dedi ki:

  Selamın aleyküm. Rüyamda vefat etmiş olan kardeşlerimin mezarına gidiyorum bir arkadaşımla. Mezarları üstünde büyük bir beyaz örtü var. Örtü dalganıyor toprak hareket ediyor ve sonra abim çıkıyor mezardan parmaklarında, boynunda ve bileklerinden gümüş takılar var ve gülüyor bana sarılıyoruz birbirimize.

 2. Elif Gökçe dedi ki:

  Rüyamda vefat eden annemin yanıma gelip parmağında bir yüzük gösterdiğini gördüm, yüzüğün üst kısmı kuş kafası şeklindeydi, Allah hayra çıkarsın, amin

 3. Gmze dedi ki:

  Rüyamda esimin vefat eden sayısı takım elbise giymişti. Kulaklarında kupe barmaklarindada iki yuzuk vardı biri sada düz diğeri taşlaydı gümüşlerdi ama bir parmağına tam olamamıştı benimle konuşuyordu üzgündü kız kardeşiyle konusmuyodu.

 4. Merve dedi ki:

  Rüyamda ölen annemi gördüm elinde yeşil renkli bir buros yakaya takılan aksesuar ve bide oburoş ‘ün kolyesi vardı bana gelip dedi kızım bunları bana takarmisin bende taktım çok mutlu oldu ben bunları takmasını çok seviyorum diyerek gülümsedi bu ne anlama geliyor acaba

 5. Tuğba dedi ki:

  Merhaba erkek arkadaşımın babası geçen yaz vefat etti rüyamda onların evindeydik ve babası sağ sağlim oturuyordu beni aileme çokca övdü ve çok dualar etti sonra hazır buradayken yüzükleri takalım deyip cebinden alyans çıkardı bana ve erkek arkadaşıma taktı

DMCA.com Protection Status