Rüyada Ölmüş Birinin Kaka Yaptığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada ölmüş birinin kaka yaptığını görmek neye işarettir? Bu rüyanın islami tabiri ve açıklaması nasıldır? Gördüğünüz rüyanın anlamı tüm detayları ile aşağıda yer almaktadır.

Rüyada ölmüş birinin kaka yaptığını görmek, borcu olan ve para sıkıntısı çeken kişilerin yakında rahat edeceğine yorumlanır. Her kime borcunuz varsa kapatabilirsiniz ve artık borç düşünmekten kurtulabilir, maddi külfetlerin de bitmesi ile rahata erişebilirsiniz. İşsizlik sebebi ile kara kara düşünen kişiler de yakında rahat ederler. Aile içinde yaşanan parasal sıkıntılar son bulur ve artık daha rahat geçim olur. Aile içinde iflas eden biri varsa da işleri yakında düzelmeye başlayabilir. Büyük mali sıkıntılar son bulur.

Rüyada ölen birinin altına yaptığını görmek, yakında alacağınız kararlar ve yapacağınız seçimlerden memnun kalmaya yorumlanır. İş hayatında da doğru tercihler yapılır ve zarar önlenir. Maddi kayıplar olan kişiler yakında bu kayıpların ardından yeniden eski maddi durumlarına geri dönebilirler.

Rüyada Ölmüş Birinin Kaka Yaptığını Görmek Diyanet

Dini rüya tabirlerine göre, uzun zamandır dertli ve borçla boğuşan kişilerin yakında yüzünün güleceğine yorumlanır. Tüm borçları ödeme imkanı elinize geçebilir. Bir süredir aklınızı kurcalayan ailevi sorunlar da yakında biter ve aile içi birlik beraberlik sağlanır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kutucuğuna gördüğünüz rüyayı yazarak gönderirseniz, 3 gün içerisinde editörlerimiz tarafından rüyalarınıza yorum yapılarak yayınlanacaktır. Rüyalarınız yorumlandıktan sonra sitemizde yayınlanır. Sitemizde yer alan “iletişim” bölümünden de bize dilek, görüş ve önerilerinizi gönderebilirsiniz.

YORUMLAR
  1. Mustafa dedi ki:

    Rüyamda 10 yaşında ölen erkek çocuğumu motorsiklet ile gittiğimiz esnada (kucağımda iken) kaka yaptığını gördüm, benim de üzerimi kirletmişti, motorsikletli durdurdum kaka yapmaya devam ediyordu , hadi gidelim diyordum ama kaka yapmasından utanarak bana sen git diyordu

  2. F dedi ki:

    Ölmüş babamın elinde. Bir Beyaz yemek tabağının içinde kakayi temizlemek için aldm mutfağa ağlaya ağlaya giderken sonra yere düşürdüm bı peçete yardımıyla yerden temizlemek için eğildim daha çok ağlamaya başladm o sıra annem yanıma gelip yere dökülmüş kakayi görmeyip üstüne basıp geçiyor neden ağladıgimi soruyor ve uyanıyorum.

DMCA.com Protection Status