Rüyada Ölmüş Birinin Et İstemesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada ölmüş birinin et istemesi neye işarettir? Bu rüyanın islami tabiri ve açıklaması nasıldır? Gördüğünüz rüyanın anlamı tüm detayları ile sizlerle…

Rüyada ölmüş birinin et istemesi, maddi sıkıntıya düşen ve borçlarını ödemekte zorlanan biri bu rüyayı görürse çare bulmasına ve borçlarından tez vakitte kurtulmasına yorumlanır. İşsizlik sebebi ile borçlarını ödeyemeyen kişiler tez zamanda işe girerek yeniden para kazanmaya başlar ve borçlarını ödemeye devam ederler. Sizi mağdur eden kimseler hatalarını telafi ederler. Evinizde işsiz olan ve bu yüzden üzülen biri varsa yeniden işe girip ev bütçesine katkı sağlamaya devam eder. Evli olanların çocukları çok iyi bir iş hayatı kurabilirler. Çocuklarınız ile gurur duyacağınız haberler gelebilir.

Rüyada ölünün et yemek istemesi, verilen emeklerin ve uğraşların sonrasında hakkını almaya yorumlanır. Makam mevki sahibi olup iş hayatında yüksek bir kazanç elde edilebilir. Size hakkınız olan kazanç verilir ve iş hayatında kendini gösterebilirsiniz. Ailenize daha iyi şartlar sunacak maddi duruma ulaşılır. Yakında hayırlı gelişmeler ardın sıra olur.

Rüyada Ölmüş Birinin Et İstemesi Diyanet

Dini rüya tabirlerine göre, sevdikleriniz ile birlik beraberlik olmaya ve her kim zor durumda ise yardımcı olmaya yorumlanır. İflas eden biri bu rüyayı görürse tez vakitte yine eski maddi durumuna gelir. Mahkemesi olan kişiler istedikleri tazminatı alabilirler. Sizi ve ailenizi düşündüren borçlar yakında biter.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kutucuğuna gördüğünüz rüyayı yazarak gönderirseniz, 3 gün içerisinde editörlerimiz tarafından rüyalarınıza yorum yapılarak yayınlanacaktır. Rüyalarınız yorumlandıktan sonra sitemizde yayınlanır. Sitemizde yer alan “iletişim” bölümünden de bize dilek, görüş ve önerilerinizi gönderebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Gülçin dedi ki:

    Ölmüş olan babaannemin saçını örgü yapmıştı ve acıkmıştı.Abim hem kendimiz hem babaannem için et ve tavuk almaya gitmis .Babaannem yorgunmus yemek gelene kadar uzanayım demiş üzerine bir battaniyeyle ortmusum hatta battaniye temizmi diye sormuş bende evet yeni yıkandı demişim.

DMCA.com Protection Status