Rüyada Ölmüş Birini Düğünde Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada ölmüş birini düğünde görmek neye işarettir? Bu rüyanın islami tabiri ve açıklaması nasıldır? Gördüğünüz rüyanın anlamı tüm detayları ile aşağıda yer almaktadır.

Rüyada ölmüş birini düğünde görmek, karşınıza oldukça iyi niyetli insanların çıkacağına ve sosyal çevrenizde sevilen biri olacağınıza yorumlanır. Yeni girilen ortamlarda insanların gönlünü kazanabilirsiniz. Yeni bir iş ortamına girecek olanlar da iş arkadaşları ile iyi geçinirler. Sosyal çevrede yaşanacak olan değişime kolay adapte olunabilir. Ev değiştirmeyi planlayan kişilerin de taşınacakları yerde çok iyi komşuları olabilir ve yalnız kalacağından korkan kişiler gittikleri yerde yalnız kalmazlar. Kısa bir süre içerisinde çok iyi dostluklara sahip olabilirsiniz.

Rüyada ölen birini düğünde oynarken görmek, bekar olanların evlenmesine de yorumlanır. Hayırlı talipleriniz çıkabilir ve evlilik konusuna sıcak bakmaya başlayabilirsiniz. Eğer hanede bekar olan biri varsa da evlenip yuvasını kurabilir. Yakında düğün daveti alınabilir.

Rüyada Ölen Birinin Düğünü Olduğunu Görmek

Hem kendi ailenizde hem de hane içerisinde mutluluğa ve birlik beraberliğe yorumlanır. Yalnızlık biter ve aslında sizi seven ne kadar çok insan olduğunu görebilir, daha sosyal olabilirsiniz. Evli olanların da eşleri ve eşinin ailesi ile geçimi daha iyi olur.

Rüyada Ölmüş Birini Düğünde Görmek Diyanet

Dini rüya tabirlerine göre, iyi kalpli ve dürüst insanların yakında hayatınıza gireceğine yorumlanır. Bekar olan insanlar da iyi bir talip ile tanışırlar. Hem kendi hem de ailesi çok iyi olan biri ile evlenme kararı alınabilir. Evinizde saadetiniz huzurunuz eksik olmaz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kutucuğuna gördüğünüz rüyayı yazarak gönderirseniz, 3 gün içerisinde editörlerimiz tarafından rüyalarınıza yorum yapılarak yayınlanacaktır. Rüyalarınız yorumlandıktan sonra sitemizde yayınlanır. Sitemizde yer alan “iletişim” bölümünden de bize dilek, görüş ve önerilerinizi gönderebilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Bereket dedi ki:

  Rüyamda çok sevdiğim birisini düğünde görmek ve onu kaldırıp sandalye üstüne koydum otursun diye

 2. Bahar kaya dedi ki:

  Ruyada da akrabalarım kapısında düğün oluyordu amcam yengem bn gidiyorum düğüne sonra amcam la yengem silahla vuruluyorladi ikiside kefenliydu kanlar içinde kalıyordu bende hep agliyordum

 3. Gülay dedi ki:

  Rüyamda kardeşimin sünnet düğünü oluyor, düğünde sağken beni istemiş yakın zamanda kanserden ölmüş bir tanıdığımızın düğünde oynadığını görüyorum bana bakıyor ben görmemezlikten geliyorum. Karın bölgemden ameliyat olmuşum ama bu durumu o kişinin bilmezini istemiyormuş. (Bu arada bende kanser tedavisi görüyorum)

 4. Nezir dedi ki:

  Merhaba,cok zor gunlerden gectik, babami 8 ay once kayp etdim, maddi ve manevi sorunlarimiz cok, surekli karisik ruyalar goruyorum,,babam oldugu gunden bu yana, surekli cenaze evi,bazen kalabalik goruyorum,sabaha karsi uyuyorum,evligim,iki cocugum var, dun gece kendi dugunumu gordum,ama yanimda gelin felan yoktu,dugun saloni doluydu, babamda ordaydi,bazen bana bakip mutlucasina gulumsiyordu,bunun anlami ne? Bende mi olecegim?

DMCA.com Protection Status