Rüyada Ölmüş Birine Abdest Aldırmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada ölmüş birine abdest aldırmak neye işarettir? Bu rüyanın islami tabiri ve açıklaması nasıldır? Gördüğünüz rüyanın anlamı tüm detayları ile aşağıda yer almaktadır.

Rüyada ölmüş birine abdest aldırmak, sorunların karşısında çok güçlü durup yılmamak ve hakkınız olanı elde etmeye yorumlanır. Uzun zamandır sizi üzen ve dertlendiren konularda yaşanacak olan hayırlı gelişmeler ile birlikte çok mutlu olunur. Manevi huzuru bulabilir ve evinizde de aile fertleri ile huzur dolu bir yuvanız olabilir. Eşi ile arasında sorunlar olanlar eşleri ile barışırlar. Anne babası ile küs olanlar ise ebeveynleri ile yakında barışırlar. Sevdikleriniz ile yaşadığınız kırgınlık ve küslükler kısa sürer. Rüyada ölen kişiye abdest aldırmak, sevdiklerinize iyilikte bulunmaya yorumlanır. Derdi kederi olan kimselere yardımınız dokunabilir.

Rüyada ölmüş birine abdest suyu dökmek, hayırlı helal kazanca yorumlanır. Borcu olan kişiler de yakında tüm borçlarını ödeyecekleri miktarda kazanca ulaşabilirler. Rüyada ölmüş birine boy abdesti aldırdığını görmek, ticari hayatta iyi anlaşmalar yapmak ve imzalanan belge evraklardan pişman olmamak demektir. Ortak iş yapacak olanlar da pişmanlık duymazlar.

Rüyada Ölmüş Birine Gusül Abdesti Aldırmak

Elinize iyi fırsatlar geçeceğine ve yakın çevrenizde size desteğini esirgemeyeceğine yorumlanır. Bir süredir üzüntü duyulan konularda hayırlı gelişmeler olur. İş arayan ancak bulamayanlar da çevresi tarafından iş bularak işe girebilir.

Rüyada Ölmüş Biriyle Abdest Almak

Kısmetlerin açılmasına ve hayırlı haberler almaya yorumlanır. Hayattan beklentileriniz neyse karşılanır ve yakında umutlanacağınız güzel gelişmeler olur. Yaşanılan ayrılıklar ve küslükler de son bulabilir. Eşiyle boşanmak üzere olanlar vazgeçebilirler.

Rüyada Ölmüş Birine Abdest Aldırmak Diyanet

Dini rüya tabirlerine göre, aile saadetini yeniden sağlamaya yorumlanır. Aile fertleri ile aranızdaki buzlar erir ve bir süredir üzüldüğünüz konularda artık üzüntüler biter. Size karşı yapılan bir haksızlık yüzünden üzüntü duyuyorsanız da yakında hak adaletin sizden yana olacağına yorumlanır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kutucuğuna gördüğünüz rüyayı yazarak gönderirseniz, 3 gün içerisinde editörlerimiz tarafından rüyalarınıza yorum yapılarak yayınlanacaktır. Rüyalarınız yorumlandıktan sonra sitemizde yayınlanır. Sitemizde yer alan “iletişim” bölümünden de bize dilek, görüş ve önerilerinizi gönderebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Nazmiye dedi ki:

  Rüyamda babaannemin cenaze sini yıkıyordum dua ederek babaannem 2 yıl önce vefat etti

 2. Asya dayanir dedi ki:

  Rüyamda ölmüş annemi gördüm Çok güzeldi ayna karşısında hazırlanıyordu ve hala parfüm kokusu bile burnuma geliyor Bir de anneanne rüyamda gördüm aynı anda birinin cenazesine gidiyordu ve bir Çeşmenin başında abdest aldırıyorum ona elbisesini giydi diyordum

 3. Selami dedi ki:

  Merhaba ölen birisine abdest aldırmak ve kendinde abdest alması ne anlama gelir

 4. Kıymet Nur dedi ki:

  Dedemin ayaklarını yıkardım hayattayken abdest alırken . Rüyamda da onu gördüm ben ayağını yıkarken bana sarılıyordu.

DMCA.com Protection Status