Rüyada Nezarete Düşmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada nezarete düşmek neye işarettir? Bu rüyanın islami tabiri ve açıklaması nasıldır? Gördüğünüz rüyanın anlamı tüm detayları ile sizlerle…

Rüyada nezarete düşmek, üzerinizde tüm külfet ve yükten kurtulmaya, hatalarınızı düzeltmeye yorumlanır. Eğer üzdüğünüz ya da kızdırdığınız insanlar varsa onlarla aranız düzelebilir. Bazı insanlara kendinizi affettirmek isteyebilirsiniz. İstemeden de olsa yapılan hatalar telafi edilir ve hiç kimsenin hakkı kimsede kalmaz. İstemeden de olsa başka birinin hakkı olan bir şeye sahipseniz yakında durumu düzeltme imkanı elinize geçebilir. Rüyada mapusa düşmek, büyük bir yanlıştan dönmek anlamına gelir. Sizi yanlış yönlendiren ve hataya sürükleyen insanlar hayatınızdan çıkabilir. Kötü dostlar edinen kişiler çevresi tarafından uyarılabilir.

Rüyada hapishaneye düştüğünü görmek, maddi çaresizlikten kurtulmak ve rakipleriniz ile aranızdaki savaşın bitmesine yorumlanır. Artık rakip veya düşman olarak gördüğünüz insanlar ile aranızdaki buzlar eriyebilir. Rüyada hapse girmek, sıkıntılı günleri geride bırakmak ve yeni bir sayfa aralamaya yorumlanır. Kendi özgürce plan projeleriniz hayata geçirebileceğiniz bir iş ortamına kavuşulur. İş hayatında zorluklar biter.

Rüyada Nezarete Düşmek Diyanet

Dini rüya tabirlerine göre, şu günlerde çaresiz hisseden ve kişiler için çare bulmaya ve sorunları atlatmaya yorumlanır. Eğer mecbur bırakıldığınız bir şey varsa aslında mecbur olmadığınızın farkına varabilir, kendi hayalleriniz için bir şeyler yapma kararı alabilirsiniz.

Ruya tabir

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kutucuğuna gördüğünüz rüyayı yazarak gönderirseniz, 3 gün içerisinde editörlerimiz tarafından rüyalarınıza yorum yapılarak yayınlanacaktır. Rüyalarınız yorumlandıktan sonra sitemizde yayınlanır. Sitemizde yer alan “iletişim” bölümünden de bize dilek, görüş ve önerilerinizi gönderebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Ersin dedi ki:

    Ruyamda oturdugum semte arac suren gencler ses yapiyor diye tartisiyordum sonra bana para teklif edildi istemedim binin arabiniza gidin dedim ve o esnada cocuklar aracindayken arabayi yumruklayip her yerini yamulttum sonra gozumun onunden perde acildigini gordum basimda annem kizkardesim agliyordu sen ne yaptin diye ve polisler beni koluma plastikten bir kelepce takarak goturduler o kelepce canimi yakmamisti nezarette beklerken sen ne mubarek adamsin namazinda niyazindasin biz kamera kayitlarindan gorduk sen masumsun diyip beni serbest biraktilar o cocuklarida ayni sekilde serbest biraktilar ama benden korkmuslardi zenginler diye hemen saliverdiler sonrada bir polis gorevlisi sivil bizi tek tek evimize birakti evime girdigimde ise esim beni gorunce soguk bir sekilde karsilamisti bende ona karsi bir mesafeliydim oyle uyandim acaba bu ruyanin yorumu hikmeti nedir efendim ilginiz icin simdiden tesekkur ederim sizlere allaha emanet olun

DMCA.com Protection Status