Rüyada Mezarlıkta Yemek Yemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada mezarlıkta yemek yemek neye işarettir? Bu rüyanın islami tabiri ve açıklaması nasıldır? Gördüğünüz rüyanın anlamı tüm detayları ile aşağıda yer almaktadır.

Rüyada mezarlıkta yemek yemek, evinizde rızkınızın artacağına ve çok borçlarınız varsa bu borçların hafifleyeceğine yorumlanır. Kara kara düşünen kişiler yakında bir çıkış yolu bulurlar. Uzun zamandan beri işsiz olanlara da yeni bir rızık kapısı açılır. Tam da umudunuzu yitirdiğiniz bir anda gelen bir iş teklifine çok şaşırabilirsiniz. İş hayatında zor günler geçirenlerin yakında yüzü güler. Sonunda işlerinizi yoluna koyabilir ve evinizi rahat geçindirebilirsiniz. Rüyada mezarlıkta yemek yediğini görmek, ortak işlerden ayrılmak ve tek başınıza iş hayatında para kazanmaya da yorumlanır. Ortaklıklar yakında bitebilir ve kendi işinizi kurabilirsiniz.

Rüyada mezarlığın yanında yemek yemek, sıkıntılı günlerin bitmesine ve fakirlikten kurtulmaya yorumlanır. Çok zor şartlarda olanların maddi durumu düzelir. Evinizde işsiz olan birileri varsa iş bulurlar ve hane halkının da durumu daha iyi olur. Yakında herkesin yüzü güler.

Rüyada Mezarlıkta Yemek Yemek Diyanet

Dini rüya tabirlerine göre, zor durumda olan birine iyilik yapmaya ve aile içinde de dayanışmaya yorumlanır. Para sıkıntısı çeken birine destek olunabilir. Eğer sizin ihtiyacınız varsa da yakınlarınız maddi destek olabilirler. İflas edenler kısa sürede durumlarını düzeltebilirler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kutucuğuna gördüğünüz rüyayı yazarak gönderirseniz, 3 gün içerisinde editörlerimiz tarafından rüyalarınıza yorum yapılarak yayınlanacaktır. Rüyalarınız yorumlandıktan sonra sitemizde yayınlanır. Sitemizde yer alan “iletişim” bölümünden de bize dilek, görüş ve önerilerinizi gönderebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Sevgi dedi ki:

    İyi günler. Hayırlara çıksın inşallah rüyamda yanımda annem ile minibüsle gidiyoruz. Bir yerde minibüsten iniyoruz. Epey bir yürüyoruz. Annemin elinde 2 tane poşet var biri ağır, bu poşetleri yolun sonunda fark ediyorum ben gideceğimiz yere varınca, anneme keşke ben taşısaydım poşetler ağır diyorum. Daha sonra bahçeli eski bir köy evine gidiyoruz, orada yaşlı bir teyze ve amca var. Ve bir inek var süt sağıyorlar. Amca diyor ki biz 30 litre süt sağıyoruz günde maşallah sütümüz bol. Daha sonra bir mezarlığın tam önümde, bir bayan arkadaşımla yemekler yiyordum. Sanki Mantı da vardı yemekler arasında Çok hafif mezarların kenarına oturuyorum. Daha sonra daracık bir yere mezarların üstüne yattım ama sonra kalktım. Bir de ben taşınmışım, yeni evimde bir eğlence düzenleyecekmişim, küçük zarflarla davetiye düzenliyorum evime çağıracağım kişileri. Yorumlarsanız çok sevinirim iyi çalışmalar

DMCA.com Protection Status