Rüyada Menzile Gitmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada menzile gitmek neye işarettir? Bu rüyanın islami tabiri ve açıklaması nasıldır? Gördüğünüz rüyanın anlamı tüm detayları ile sizlerle…

Rüyada menzile gitmek, aranızda kırgınlık olan her kim varsa barışmaya ve iyi geçinmeye yorumlanır. yaşanan sıkıntılı günler geride kalır ve herkes kendi hakkı neyse onu alır. Örneğin mal mülk konusunda anlaşmazlığa düşenler ve miras paylaşmakta zorlanan kişiler herkese eşit olacak şekilde mal  paylaşımı yapabilirler. Dava sonucu bekleyenlerin de davalarından mutlu olacakları hayırlı haberler gelir. Hem sizi hem de ailenizi sevindirecek ve üzerinizden büyük bir yük kalkmasını sağlayacak hayırlı bir haber size ulaşabilir. Rüyada menzile gitmek istemek, sevdiklerinden destek almak anlamına da gelir. Size inanan ve güvenen insanlar maddi ve manevi desteklerini esirgemezler.

Rüyada menzile gitmeye hazırlanmak, sevdiğiniz insanlar ile toplanmaya ve bir arda uzun sohbetler yapmaya yorumlanır. Bir süredir görüşmediğiniz ve özlem duyduğunuz birileri varsa o kişiler ile özlem giderilir. Evinizde hayırlı misafirler ağırlayabilirsiniz.

Rüyada Menzile Gitmek Diyanet

Dini rüya tabirlerine göre, ailenizle birlikte hiç kimseye muhtaç kalmamak ve hedeflerinize ulaşmaya yorumlanır. Kendiniz ve aileniz için koyduğunuz hedefler varsa, bu hedeflere yakın zaman içerisinde ulaşabilirsiniz. Size inanan güvenen insanlar artar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kutucuğuna gördüğünüz rüyayı yazarak gönderirseniz, 3 gün içerisinde editörlerimiz tarafından rüyalarınıza yorum yapılarak yayınlanacaktır. Rüyalarınız yorumlandıktan sonra sitemizde yayınlanır. Sitemizde yer alan “iletişim” bölümünden de bize dilek, görüş ve önerilerinizi gönderebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Şükrü dedi ki:

    Merhaba hocam hayrola inşaallah bir rüyamı aktarmak istedim yorumlarsanız sevinirim … Rüyamda babamın dükkanına gidiyorum ama babam kalp krizi geçirmiş ölmüş normal bir şekilde 4-5 gün sonra dükkanına uğruyorum dükkanda bizim bir akrabamız orada bana diyorki bizde ırsı bu kalp krizi bu yaşlarda bende evet diyorum amcamda bu yaşta kalp krizi geçirip ölmüştü sonra dükkanın içerisine giriyorum dükkan temiz ve ortasında su geliyor yukardan ince bir çeşme gibi ama bulanık çamur gibi su o sudan çok ince temiz bir suda akıyor o temiz suda alıyorum küçük bir kaba doldurup yanımda kovaya dolduruyorum kovaya sadece temiz su alıp dolduruyorum bu şekilde rüyam not: babam la 15 yıldır görüşmüyoruz yani bizi bırakıp gitmişti ve şuanda hasta kendisine Allah rızası için yardımcı oluyoruz tedavi etmeye çalışıyoruz yani yanında olmaya çalışıyoruz şuanda durumu normal iyi ufak bir sorun var onuda aşarsa daha iyi olacak inşaallah

DMCA.com Protection Status