Rüyada Mavi Çerçeveli Gözlük Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada mavi çerçeveli gözlük görmek neye işarettir? Bu rüyanın islami tabiri ve açıklaması nasıldır? Gördüğünüz rüyanın anlamı tüm detayları ile sizlerle…

Rüyada mavi çerçeveli gözlük görmek, hayata karşı bakış açınızı değiştirecek önemli bir olay yaşamak anlamına gelir. Yaşanan güzel bir olayın ardından geleceğe dair tüm endişeler ve kaygılar geride kalır. Artık kendinizi gelecek endişesinden kurtarabilir, daha umutla ve pozitif bakabilirsiniz. Size inanan güvenen insanların da desteği ile hayaller gerçek olabilir. Eğer bir süredir kendinizi geri planda tutup göstermediğiniz bir alan varsa artık yetenekleriniz konuşulmaya başlar. Hobisi olan inanların ilgilendikleri hobiler başkaları tarafından takdir görür. İnsanların gözünde değer gören eserler ortaya çıkabilir.

Rüyada mavi çerçeveli gözlük takmak, hayatınıza girecek olan bir insanın size çok büyük katkılar sağlamasına yorumlanır. Gelecek günlerde tanışacağınız bir insan ile birlikte bazı hataların farkına varılır. Kendi istek ve arzularınız daha ağır basmaya başlayabilir, yapılan fedakarlıklardan sonra kendi istekleriniz için bir şeyler yapma kararı alabilirsiniz. Bir süredir başkası için çalışıp çabalayanlar artık kendileri için çalışırlar. Hayata daha güzel bir pencereden bakmaya başlanır.

Rüyada Mavi Çerçeveli Gözlük Görmek Diyanet

Dini rüya tabirlerine göre, iyi huylu ve temiz kalpli insanlar ile bir araya gelmeye yorumlanır. Siz el üstünde tutup değer veren insanlar hayatınıza girer. Hayatınızdaki insanların gözünde de değeriniz artabilir. Hoş sözler işitilir ve sevdikleriniz ile aranızda kırgınlıklar biter. Sizi yönlendirmeye çalışan insanlar bu huylarından vazgeçerek sizin görüşlerinize saygı gösterebilirler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kutucuğuna gördüğünüz rüyayı yazarak gönderirseniz, 3 gün içerisinde editörlerimiz tarafından rüyalarınıza yorum yapılarak yayınlanacaktır. Rüyalarınız yorumlandıktan sonra sitemizde yayınlanır. Sitemizde yer alan “iletişim” bölümünden de bize dilek, görüş ve önerilerinizi gönderebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Hilal dedi ki:

    Mrb rüyamda kompile iki katlı mavi çok tarz tam bnlik bir gözlük gördüm onu bn kendime almıştım takıyordum evdeki herles beğeniyordu babamda niye buna para verdin geçen kendine siyah bir tane almadınmı diyordu neyse sonda o gözlügü cantama atıp evden çıkıyordum eski sevgilimin kapısının önündeydim kapı dürbününden bakıyordum hastalıği her iki gözünüde esir almisti deride renk kaybı ikiside bembeyazdı ama hayla çok seviyordum kapıyı açıp yanıma geliyordu konusmuyordu bn ellini tutup sarılıyordum sıkıntıların üstesinden birlikte gelebiliriz diyordum ayrılalı 3 yıl oldu hayal çok seviyorum rüyamda 2. yüzünü görüşüm normalde göstermez yüzünü hep sırtı dönük bu arada asansörle yukarı çıkıyorduk kapı dürbünündenn bakınca ellinde bir tava vardı onun öyle biraz karısık ama onu görmek çok iyi hissetirdi.

DMCA.com Protection Status