Rüyada Küs Olduğun Biriyle Yemek Yemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada küs olduğun biriyle yemek yemek neye işarettir? Bu rüyanın islami tabiri ve açıklaması nasıldır? Gördüğünüz rüyanın anlamı tüm detayları ile aşağıda yer almaktadır.

Rüyada küs olduğun biriyle yemek yediğini görmek, bu gördüğünüz kişi ile yakında aynı ortamda bulunmaya yorumlanır. İlerleyen günlerde bir aynı ortamda karşılaşabilirsiniz. Ya da sizinle barışmak istediğini söyleyerek sizi yemeğe davet edebilir. Bir süredir aranız açık olan her kim varsa o kişi ile aradaki buzlar erir. Artık kimse ile küs kalınmaz ve barış içerisinde hayatınızı sürdürebilirsiniz. Rüyada dargın olduğun biriyle yemek yemek, aynı zamanda daha iyi kazanca ulaşmak ve bolluğunu bereketini görmeye yorumlanır. Zamanında maddi kayıplara uğrayan kişileri kayıplarını geri koyarlar.

Rüyada konuşmadığın biriyle yemek yemek, yeniden görüşüp barışmaya yorumlanır. Karşı taraf hatalı ise gelip özür de dileyebilir. Eski sevgilisini gören kişiler için benzer bir manaya gelir. Eski sevgiliniz size zeytin dalı uzatıp çok pişman olduğunu belli edebilir.

Rüyada Küs Olduğun Biriyle Barışıp Yemek Yemek

Gelirinizin günden güne artacağına ve makam mevkinizin yükselmesine yorumlanır. Çevrenizdeki insanlardan çok daha iyi maddi duruma gelinebilir. İlerleyen günlerde işleriniz açılabilir ve zenginliğe erişebilirsiniz. Rüyada küs olduğun biriyle aynı sofrada yemek yemek, sizi maddi zarar uğratan biriyse kazancı geri almak demektir. Mahkemeniz varsa davanızda haklı olabilir ve tazminatınızı alabilirsiniz.

Rüyada Küs Olduğun Biriyle Yemek Yemek Diyanet

Dini rüya tabirlerine göre, eski dostlarınız ile yeniden görüşmeye başlamaya ve küs olduğunuz kişi ile de barışıp görüşmeye yorumlanır. Eskide yaşanan tatsızlıklar yakında unutulur. İkinci bir şans isteyen biri olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kutucuğuna gördüğünüz rüyayı yazarak gönderirseniz, 3 gün içerisinde editörlerimiz tarafından rüyalarınıza yorum yapılarak yayınlanacaktır. Rüyalarınız yorumlandıktan sonra sitemizde yayınlanır. Sitemizde yer alan “iletişim” bölümünden de bize dilek, görüş ve önerilerinizi gönderebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Gülcan dedi ki:

  Ben ailemden biriyle küsüm .rüyamdada o kişi ile aynı tabaktan yemek yiyoduk o benimle konuştu fakat ben konuşmadım

 2. Emine dedi ki:

  Ruyamda kus olan esimi gordum illa geri gel konusak felan diyo daha sonra beraber yemek yiuoruz yer sofrasinda daha sonra gulerek yanima grliyor opmek istiyo Ben per istemiyotum opmesini

 3. KADER DEMİR dedi ki:

  Küs olduğum bir arkadaşım küçük bir çocuk ile ailem yaşadığım eve misafirliğe gelmişti. Ben annem ablam sofradaydık onlar arakdaşım ile sohbet ediyor ben etmiyor surat asıyordum. Arkadaşım da tam karşımda oturuyor zaten. Sonra annem dedi misafirdir konuş arkadaşındır küsme falan dedi. Ben de neyse tamam dedim. Hoşgeldiniz dedim kız da gülümsedi hoşbuldum dedi ama başka bir şey konuşmadık. Sonra o da sofraya oturdu ben ablam annem o yemek yemeye devam ettik.

 4. nubjok nubjok dedi ki:

  rüyamda şehir meydanında geziyorum gezerken orta boyda bir köpek gezdiren adam köpeği serbest bırakıyor köpek ortalarda dolaşıyor otarafa bu tarafa koşuyor ben tam yürümeye başlayınca direk bana koşuyor yaklaşıp üstüme atlıyor ancak sağ kolumu tutuyor deri bir mont var üstümde köpeği çevirerek bırakması için uğraşırken montumu dişlerinden kurtarıyorum sonra nasıl oluyorsa uzun zamandır küs olduğum abim ve hanımı gilde buluyorum kendimi ama annem babam eşimde ordalar bu araya bunlara misafir geliyor ben içerdeyim beni çağırıyorlar gittiğimde abimin imam hatip lisesinden bir arkadaşı olan yasin abi ve ailesi gelmiş nasıl oluyorsa sonra ben çok sıkışıyorum tuvalete gidiyorum ama klozet var tam klozete oturacağım kapağı kaldırdığımda evlerimizdeki gibi klozet değil yarım bir şekil bir şey bu arada daha fazla dayanamıyorum büyük abdestimi yapıyorum ama afedersiniz ishal olmuş insan gibi çokça ama klozet haricinde nasıl birş yese yerlerde de görüyorum bu arada kapı çalıyor işim var diye sesleniyorum ortalığı temizlemeye çalışıyorum ve temizleyip ordan çıkıyorum daha sonrasında eşimle beraber eve dönüyorken uyandım.

DMCA.com Protection Status